ŞU CÜMLEYİ TÜRKÇE'YE ÇEVIRIR MISINIZ?

I wanna say I'll miss you so much but something keeps me really quiet.
Lutfen rica ediyorum duzgun cevirin.

0|0
613

En İyi Erkek Görüşü

• seni özledigimi söylemek istiyorum ama birşey beni gerçekten sessiz tutuyor. keeps mani oluyor anlamına geliyorsa mani oluyor daha mantıklı

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• Seni çok özleyeceğimi söylemek istiyorum fakat bir şey beni gerçekten sessiz tutuyor.

1|0
    0|0
  • Sana çok özledim demek istiyorum ama birşeyler beni sessizleştiriyor gibi bişi

1|0
    0|0
  • Seni çok özlediğimi söylemek istiyorum ama bir şey beni söyletmiyor-sessiz tutuyor

1|0
    0|0
  • ama bu kez mermiyi gafana yersin diyur.. :)

1|0
    0|0
  • Seni özlediğimi söylemeyi istiyorum ama birşey beni gerçekten sessiz tutuyor.

1|0
    0|0
  • ayranı yok içmeye gümüş köprü ister geçmeye demek istemiş ama o gümüş değil gri de olabilir

1|0
    0|0
  • sana seni özleyeceğim demek istiyorum ama birşeyler beni sessiz tutuyor

1|0
    0|0
  • Seni çok özleyeceğimi söylemek istiyorum ama bazı şeyler beni sessiz tutuyor.

1|0
    0|0
  • sana seni çok özlediğimi söylemek istiyorum ama bir şeyler bana engel oluyor.

0|0
    0|0
  • Söylemek istiyorum , seni çok özlüyeceğim ama baziseyler beni gerçek sessizlikte saklıyor

0|0
    0|0
  • sana seni çok özlediğimi demek istiyorum ama beni bazı şeyler gerçekten sessiz bırakıyor

0|0
    0|0
  • İngiliççe allah bilir

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• ben sana söylemek istiyorum seni çok özlediğimi fakat bazı şeyler beni sessiz tutar

1|0
    0|0
  • Istiyorum ki seni cok ozledigimi soyleyebileyim. Fakat bazi seyler beni ciddi bir sessizlige hapsediyor..

0|0
    0|0
  • Ben isterim demek sana seni özleyeceğim çok fazla fakat bazı şeyler tutar beni gerçekten sessiz.
    Bu devrik cümleyi çevir işte. Ben böyle anlıyorum.

0|0
    0|0
  • Sana senj gercekten cok ozledim demek istiyorum ama bisey beni gercekten sessiz birakiyor

0|0
    0|0
  • Seni cok özledigimi söylemek isterdim fakat birseyler beni sessizlestiriyor.

0|0
    0|0
  • Seni çok özledim demek istiyorum ama bir şeyler beni sessiz tutuyor

1|0
    0|0
Yükleniyor...