Yabancı dizi önerisi (+1) ?

izlediklerim ;
*supernatural
*friends
*how I met your mother
*the flash
*arrow
*lost
*the vampire diaries
*game of thrones
*walking dead
*teen wolf
*gossip girl
*teen wolf
*the 100
*family guy
*american horror story
*dracula

***Amerikan dizileri dışında birçok kore dizisi izledim (kore dizi önerilerine açığım ) onları buraya yazmaya kalksam günlerimi alır :)

! Bunların dışında izlediklerimde vardır ama aklıma gelenler bunlar yorumlarınızı bekliyorum

Güncellemeler:
Önerileriniz için teşekkürler vakit buldukça izleyecek olduğum diziler arasında yerini alan; Breaking Bad , 12 Monkeys & Prison Break artık bunları tek tek bitirip notlarıma kaydettiğim diğer dizilere başlıcam :) İyi geceler...

0|1
16|25

En İyi Erkek Görüşü

• Bütün dizileri geç ilk bunu izle izlemediysen :

Prison Break 10 numaradır

THE LAST KİNGDOM 7 civarı eh işte

BAND OF BROTHERS ( abd- almanya ) savaşını anlatan 10 bölümlük dizi harika

SPARTACURUS ( +18 ) içerik fazla gerci sen game of thrones izlemissin

VİKİNGS ( aman aman bişey bekleme ama güzel 1. sezon kısıtlı bütceleriyle fena degil. son sezon begenmedim ama çok iyidir )

kore dizisi izlemeni tavsiye etmem güzeldir dizileri ama çok itici geliyor. çok kore dizi izledim. bana önerecegin hangi diziler var çok iyi diyecegin

1|0
    0|0
    • bridal mask :)

• şöyle birşeyki kore dizilerinin çoğu romantik komedi :) ondan itici gelmiş olabilir bense tamamen kore aşığıyım ölürüm onlara tabi sevgim dizi film ya da müzikleri değil yaşamları kültürleri :)

En İyi Kız Görüşü

• -The Heirs
    -You've Fallen For Me
    -Personal Taste
    -Love Rain
    -You're Beautiful
    -Boys Over Flowers
    -City Hunter
    -Secret Garden
    -Pinocchio
    -Faith... hepsi kore dizisi. Aklıma gelen bunlar ama Lee Min Ho 'nun dizilerini kesinlikle izle derim.

1|0
    0|0
    • heyt be :) 6 yıl önce başladım kore dizilerine bunların çoğunu 2 3 kere izledim :)

• hepsini izledim canım :) ben kore dizilerinin artık eskilerini hemen hemen bitirdim aile dizi ve programlarınıda izliyorum vakit buldukça bu aralar yoğundum işlerimi tamamladım arada izlicem yavaş yavaş öneri topluyorum :)

• Anladım. İyi izlemeler diyim ozaman şimdiden :)

Erkekler Ne Diyor 24

• 12 monkeys daredevil

2|0
    0|0
  • Gotham, Constantine, Supergirl, Smallville, Lucifer, The Messengers, Daredevil, Agent Carter, Agents Of Shield, DC Legends Of Tomorrow.

1|0
    0|0
  • 1-Prison Break
    2-True Detective
    3-Friends
    4-Hannibal
    5-Breaking Bad
    6-Vikings
    7-Spartacus
    8-The Walking Dead
    9-House Of Cards
    10-Limitless
    11-Fear The Walking Dead
    12-Two And A Half Men
    13-The Man In The High Castle
    14-Person Of Interest
    15-Ballers
    16-Arrow (3. sezon saçmaladı o yüzden bıraktım)
    17-Sense8
    18-Zoo

Mini Dizi
    1- Band Of Brothers
    2-Unssere Mutter Unserre Vatter

1|0
    0|0
  • Smallville,
    Gotham
    Legend of the Seeker

Şimdilik aklıma gelenler. Ama sevdiğin tarzı söyleyebilirsen bnde bir bakarım neler warmıs diye

1|0
    0|0
    • polisiye , psikoloji , gerilim , bilim -kurgu , aşk , tutku :) bu grup varsa izlemeye doyamam

• Gerilim;
      Salem, Sleepy Hallow

Tutku. Aşk;
      TVD, The Originals (TVD spinn off)
      Bilim kurgu;
      Doctor Who, House

• sğper ot :)

1|0
    0|0
  • Smalville Süper bir dizi 1 bir kaç sene önce serisini tüm serilerini bitirmiştüm mükemmel. Çoğunu bitirmişsin zaten voovvv :D

1|0
    0|0
    • smallville yide izledim malesef :) jensen mükemmel olunca... yorumun için teşekkürler daha ne diziler var izlenmemiş onlarıda izlemek lazım bugün bir gözden geçircem

• evet önceden yazları evdeydim şimdiyse genellikle dışardayım boş vakitlerimde izliyorum geceleri az uyuyorum :)

• Hımm en güzeli kafan rahat ama arada nefes almak şartmış o zamanlar için, dışarda derken geziyormusun yoksa çalışıyormusun? :). Az uyuma dün gece 4 .30 da yattım zaten uykusuzum biraz aslında ama burda kalacam sana yazacam :D Güzel iyi seyirler rüyana giriyor fazla izleyince de ama :/

• Banshee izle pisman olmazsin ya da lucifer

1|0
    0|0
    • çok kısa konusu yazarsan çok sevinirim :) oyuncular filmlerden tanıdık

• Banshe polisiye bir dizi ama bildigimiz polisiye değil eski bir suclu ve eski sevgilisini bulmak icin gitigi kasabada bir serif oluyo ve o serifin yerine geciyo baya surukleyici bir dizi sevhet ve konusu normal polisiye dizilerinden cok farkli suclu gibi polislik yapiyo kendi dogrularini

• Lucifer ise fantastik seytan dunyaya geliyo cehennemden kacip sonra polis bir kadinla suclulari cezalandiriyo filan surukleyici kotu adam filimleri ben sevdiysem herkes sever 😅

• Oz ile prison break

1|0
    0|0
  • Lucifer izle.

1|0
    0|0
  • Fringe

1|0
    0|0
  • The King's Dream
    Dae Jo Yeong
    dexter

1|0
    0|0
    • the kings dream ı izledim :) dexter izlenilcekler listemde.. yorumun için teşekkürler

• rica ederim :) ilk sıraya dexter ı almalısın.
      dae jo yeong dizisi 'Choi Soo Jong' un başrol oynadığı bir dizi. The King's Dream un biraz daha tarih öncesini anlatıyor. yine 3 krallık konusu :)

• mr robot izle şizofren bir hackerin hayatını anlatıyo efsane

1|0
    0|0
  • Two broke girls

1|0
    0|0
  • izmobie izle tavsiye ederim

1|0
    0|0
  • lucifer

1|0
    0|0
  • Dexter, The Mentalist, Breaking Bad

1|0
    0|0
  • kanadada yaşıyorum. hiç birini izlemedim.. vakit kaybından ibaret..

0|0
    0|0
    • vaktini ne gibi önemli şeylere harcıyorsun bilmiyorum ama bir çoğumuzun farklı meslekleri farklı alanlarda bilgisi ve deneyimi var hangi ülkede olduğunu söylemende cabası tam olarak anlam veremedim. dizi izlemek bir hobidir kendime sadece 1 buçuk saati ayırmayacaksam yaşamasam daha iyi !

• Alenen bana ezik ve yetersiz dedin ya.. Ama haklısın.. Doğru bildin
      Senin önemsediğini görünce, yani ilgi filan gösterince kendini bişey sananlar oluyor.. Onu kastediyorum..

• Bence insanlar birbirlerini önemsemeli eğer dediğin gibi bireyler olursak narsist kişiliklere bürünürüz ki artık öyle oluyoruz yavaş yavaş bütün ilişkiler çıkara dayalı... Ayrıca üzülmemin sebebi ''Daha çok boş taraflarını doldurmayı tercih eden birisiyim..'' demen çünkü daha çok öğrenicek şeyin var işin zor anlamında bir üzülme bence bu yüzden kendini birşey sanmaz daha çok önemsendiğin için minnettar olmalısın :) seninle tartışmaya doyum olmuyor fakat çıkmam gerek, görüşmek üzere gurbetçi :D

• Peki hangi arada yemek yiyosun veya dışarı çıkıyosun

0|0
    0|0
    • bu dizileri yıllardır izliyorum :) ve derslerime çalışıyor 4 öğün yemek yiyor oldukça dışarda geziyorum kütüphanede takılıyor ve net cafede oyun oynamaya bile gidiyorum :) Sen bana bakma az uyuyorum sadece

• :) bunları birgün içerisinde yapmıyorumki... bir hafta iki hafta onun dışında ders ders ders :D öğrenmem gereken çok şey var

• Ne okuyosun merak ettim şimdi seni :)

• dizi kalmadı ki hepsini izlion

0|0
    0|0
  • Asa akira harika

0|0
    0|0
  • back streets

0|0
    0|0
  • Wangs family... Kore dizisi... bizim kulture yakilar aslinda... fena degil komik
    ya da two and half man

0|0
    0|0
  • Labirent 😊 yabanci normalde

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 15

• Tabikii Hannibal
    İzlemediysen film serisini izleyip öyle başla diziye derim ben kitabı da var bir gerilim klasiğidir

1|0
    0|0
  • kesinlikle Blindspot

1|0
    0|0
  • oprhan black

1|0
    0|0
  • Skins
    My mad fat diary
    New girl

1|0
    0|0
  • Breaking Bad, Lucifer komedi istersen The Big Bang Theory

1|0
    0|0
  • The 100
    Lucifer
    The Flash
    Unreal
    Im zombie
    The X Files

1|0
    0|0
  • 2 Broke Girls

1|0
    0|0
  • Mr. Robot ve The Pasific kesinlikle izle

1|0
    0|0
  • Fringe Nasıl olmaz bu listede hayret ettim.

1|0
    0|0
    • benim izledim sıralar daha yeni başlamıştı ozamanlar tabi dizimag kapandı falan bende kore dizilerinden yürüyordum başka dizilerim falan vardı :) iyi hatırlattın onada bir bakıcam :) teşekkür ederim

• 2. Sezonun sonuna geldim açıkçası hastasıyım.

• Daredevil

1|0
    0|0
  • Kore dizisi olarak the heirs ve boys over flowers
    Dizi olarak izlediklerimin yarısından çoğunu izlemişsin 1 tane kalmış oda the secret circle :)

0|0
    0|0
  • İnanmıyorum Doctor Who izlememişsin ama tüm bu dizileri izlemişsin abi büyük kayıptasın izlemediysen bekleme.

0|0
    0|0
  • heal me kill me <3

0|0
    0|0
    • kill me heal me <3 3 kere izledim bu sene bir kez daha izlicem :) çoklu kişilik bozukluğunda sınır tanımayan Cha Do Hyun , favorim Se Gi <3

• en bilinenleri çoktan izledim :)

• who are you? emergency couple , master's sun, gu family book, fated to love you, ıts okay thats love, ı hear you voice, Queen in hyun mans, The Moon That Embraces the Sun , healer , ghost en iyilerini yazmaya çalıştım :D

• Agent of shield

1|0
    0|0
  • Lucifer
    Awkward
    Csı:crime scene investigation
    Greys Anatomy
    House
    Lie to me
    Hannibal

1|0
    0|0