Şiir ve hikaye yazanlardan eleştiri bekliyorum?

Şiir ve hikaye yazanlardan eleştiri bekliyorum ??

Şiir yarışmasına yolladigim şiir. Eleştiri ve yorumlarinizi bekliyorum.

1|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Yine biri saçmalamıştır diye öylesine açtım ama çok beğendim ya :)
    Çokk güzel olmuş :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Belli bir düzeni bazen tutup bazen dağılıyor.
    Uzun uzun yazmak kolay iş değildir elbet o yüzden manen bir kompozisyonu içten içe mısralar arasına gizlemek yukarıda okuduklarıma bir nefes kazandırır diye umuyorum.
    Düzyazıya yaklaşan şiirlerde özellikle kalemin serbest ve rahat olmasında fayda var ama bu serbestlik gelişigüzel olmamalı ki yukarıda bazı noktalarda bu dağılma ve birbirinden uzaklaşma göze çarpıyor.
    Anlatımdaki duygular kendini hissettiriyor evet ama bunu bir kademe daha ileriye taşımak için kelimeler üzerine biraz daha düşünmek ve seçici olmak biraz daha içsel ve zihne dokunan mısralar ortaya çıkaracaktır diye düşünüyorum.
    Kafiye konusunda da serbest şekilde yazıldığı için zorlamamak ve anlatılan içerisine uygun yerlerde ve belki de mısraların ritmine uygun düşecek aralıklarda ayak uydurarak güzel bir noktaya ulaşılır diye düşünmekteyim.
    Umarım devam edersin yazmaya ve kalemin her geçen gün daha kesif daha candan ve daha keskin noktalara sahip olur.
    Yarışmada başarılar...

0|0
    0|0
    • İnşallah teşekkür ederim. .

• Kullanılan kelimeler yaşını aşıyor desem...
    Birikimli bir dokunuş var şiirde...
    İmalati 18 yaşında birisine ait ise cidden, tebrik ederim...

1|0
    0|0
    • Evet bana ait teşekkür ederimm

• Erbakan vakfi

• Verdiğin selâmlardan tahmin etmeliydim 😉😂😃

Kızlar Ne Diyor 1

• İyi. Devam etmeni öneririm. Güzel olmuş eline sağlık. Ben de göndermiştim, Osmanlıca kelimeler kullandığım için benim yazdığıma inanmayıp 3. seçmişlerdi ama canları sağolsun umrumda mı, değil. Ben kendimi biliyorum sonuçta.

0|0
    0|0
Yükleniyor...