Son dönem üniversitelerdeki olaylar...

gündemi takip eden arkadaşlar bilecek son dönemde üniversitelerde ciddi olaylar yaşandı (odtü, dicle, omü, iüvs) sizce bu olayların bu döneme denk gelmesi manidarmı...

1|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Ünide bu olaylar zaten ezelden beri oluyordu. Tabiki artık pkklılar özgürce ben pkklıyım diyebiliyor ünilerde istda bile! ahkam kesebiliyorlar hele bu barış süreci falan onlardan iyisi yok(bundan 10 yıl önce millet bırakın pkkyı kürdüm diyemiyodu hayaldi gerçek oldu :) ) Tabi bu durumdada milliyetçilerde sezsiz kalamıyor ister istemez olaylar çıkıyor olay bundan ibaret bir ya da bir grup apocu bir grupta Atatürkçü noluyo zıtlık oluyo olay bu ben yaşadım gördüm 1 sene önce ünideydim :)

0|0
    0|0
    • yalnız olayların başlangıç noktası hizbullahçılarla solcular arasında yaşandı diclede...

• Sadece örnek verdim oda olabilir tabiki normaldir ama gereksiz şeyler bence bunlar. Vatana ihanet etmediğin sürece sağmış solmuş farketmez yeterki ihanet olmasın

Kızlar Ne Diyor 1

• Son dönem değil ki .

Asıl beni şaşırtan büyük olayların genelde adı sanı bilinen üniversitelerde çıkıyor oluşu ..

0|0
    0|0
    • son dönemde artan hizbullahçılarla solcular arsındaki gerginlik... üstelik bilinen üniversitelerde çıkması doğaldır çünkü kalabalık ve örgütlü kitleler var o ünvlerde...

Erkekler Ne Diyor 1

• bir ülkede yanlış giden şeyler varsa ilk başta üniversitelerden tekpiler gelir

0|0
    0|0
Yükleniyor...