''The Crow'' filmini izlediniz mi?

Brandon Lee'nin hayatına mal olan filmi ''The Crow'u izlediniz mi?

Dip not: Brandon Lee (Bruce Lee'nin oğludur) başrolünü oynadığı bu filmin setinde çekimlerin bitmesine 8 gün kala boş ve sahte olması gereken tabancanın gerçek ve dolu olması sebebiyle vurularak öl (dürül) müştür. Öldüğünde henüz 28 yaşındaydı babası kadar bile yaşayamadı.. Bu gizemli ölüm hala tam olarak aydınlatılamamış ve tıpkı babasının sır dolu ölümü gibi gizemini korumaktadır.

0|0
24

En İyi Kız Görüşü

• Defalarca.

0|1
    0|0
    • Harika bir film değil mi?

• Evet, pek beğenilmemişler. Imdb puanları yerlerde. Saygısızlık konusunda haklısın aslında. Ama The Crow: City of Angels'da Iggy Pop'un oynaması kafamı karıştırdı açıkçası, izlesem mi acaba diye düşünmedim değil.

• Ben izlemeyi hiç düşünmedim açıkçası...

En İyi Erkek Görüşü

• Brandon lee nin oyunculuğunu beğenmesemde film hikayesiyle güzel bir filmdi. Gitar solosu filmdeki oyunculuğundan daha efsanedir. Yinede izlenesi filmlerden biridir. :) Heralde 10 sene olmuştur izleyeli

0|1
    0|0
    • Brandon Lee iyi bir aktördü ama tabi babasının gölgesinde kalmış biri...

• Belki de bruce lee nin oğlu deyince farklı tarzda filmler bekledik. O yüzden onu oraya oturtamamış olabilirim :)

• O da tıpkı babası gibi dövüş sporlarıyla ilgilendi diğer filmlerinde böyle sahneler de var zaten ama tabi o yönüyle değerlendirmemek lazım :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• izlemedim
    filmde brandon lee mi oynuyor yoksa ölünce baştan mı çektiler

0|1
    0|0
    • Filmde Brandon Lee oynuyor sadece son sahnelerinde onun yerine efekt kulanılarak bazı sahneleri çekmişler..

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...