Şiirden hoşlanır mısınız?

Bir bayana akrostiş şiir yazıldığında ne hisseder karşısındaki insan hakkında ne düşünür ?

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• şiir güzel olmasa bile karşı tarafın uğraşması yeter ;) ;) biri için kendi zamanından feragat etmek :D :D

0|1
    0|0
  • eğer değer verdiğim birisi ise tabiki hoşuma gider etkiler beni

ama tanımadığım herhangi birisinde etkilenmem

burda birisi yazmıştı bana şiir ama hiç tanımıyorum bende hiçbir etkisi olmaıştı olmazxda:)

0|0
    0|0
    • Şöyle söyleyim bir arkadaşınız yazmış olsa. Şiire bakarak ne tür yorumlar çıkarırdırnız. Şiirin duygusuna bağlı olarak.

• Hmm Anladım. Tşk. ederim.

• şiir çok güzel olmussa kendini cook mutlu hisseder fakat çirkinse senın hakkında pek iyi bişey düşünmez

0|0
    0|0
  • akrostiş şiir yazan adam benimle muhattap olmasın

0|1
    0|0
    • Ben sizinle muhatap olmamıştım ama görünüşe göre siz benimle muhatap olmaya çalışmışınız gibi görünüyor :)

• ben de yazıyorum diye not geçmemişsin :/

• Nasıl anlamadım ? Ben yazdığınız cümlenin çelişkili olduğunu belli etmek istedim sadece

Erkekler Ne Diyor 2

• akrostişi uydurucam diye şiirin anasını ağlatmazsan olabilir tabi de o çok klasik artık.. normal şekilde şiir ve söz yaz madem becerinde var..

0|0
    0|0
    • Normal şekilde yazıyorum zaten. Ama svediğim insanlara anı olsun diye her zaman bir akrostiş hediye etmişimdir. :) Kafiye konusunda iyiyimdir. :) Sitede bu gün bir tane paylaşıcam hatta 10 kasım ile ilgili yazmıştım.

• yetenek güzel ama herkese yaptıgını o vericeğin hatun bilmesin ;) farklı hissettir herkese yapıyorum falan çaktırma sakın

• Sanmam ya zaten sevgilime yapacak olursam 1 saat değil 10 saat uğraşır daha güzelini yaparım.

• Bazı şairleri severim

0|0
    0|0
Yükleniyor...