Leon Filmini İzleyen Var mı?

Merhaba Arkadaşlar,

1994 yapımı Leon Sevginin Gücü adlı filmi daha 1 hafta önce izledim. Film gerçekten çok mükemmel bir film. Siz izlediniz mi? Film hakkındaki düşünceleriniz nelerdir? Bu tarzda önerebileceğiniz başka bir film var mı? (IMDB TOP 250'ye bak demeyin). :)

Leon Filmini İzleyen Var mı?
Fİlm hakkında bilgi için: http://www.sinemalar.com/film/664/sevginin-gucu

0|0
28|8

En İyi Kız Görüşü

• Leon gerçekten mükemmel bir film kesinlikle izlenmesi gereken sinema filmlerinden.
    Önerim: Aşk, dram, komedi ve aksiyon dolu bir Aamir Khan filmi : Dhoom 3 . Benim favori filmim kesinlikle izlenmeli.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Guzrl ve etkileyici bir filmdi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 27

• Uzun zaman oldu izleyeli. Tekrar izlemeyi düşünüyorum bir ara.

0|1
    0|0
  • Şanslıyım ki izlemişim ^^ Pek film izlemem Aslında bu yüzden bıkmayarak izleyebileceğim nadir filmlerden.
    Önerebileceğim film ise aynı başrol oyuncusunun başrolünü aldığı (erkek oyuncudan bahsediyorum ismini hatırlamıyorum -,-) bir film: Wasabi. İzlemeden geçme, bu kadar duygusal değil ama süper. Ben de fırsatım olunca izleyeceğim tekrar.

0|0
    0|0
  • Biraz geç işlememiş misin? :)

İzledim, güzel film evet.

0|0
    0|0
  • İzledim gerçekten olağanüstü güzel bir film 😊😊

0|0
    0|0
  • İzledim önceden ^-^
    Pek hatırlamıyorum ama maalesef film afişini tasarlamak için izlemiştim :) daha çok afişi hatırlıyorum

0|0
    0|0
  • Izledim cok yogun begenildigi icin izledim ama acikcasi cok cok brgenemedim kotu degil ama dha fzla bekletideydim Bu film icin

1|0
    0|0
  • Gerçekten çok başarılı bir yapıt. Film konusunda seçici olduğumu düşünerek önerebileceğim bir kaç film var; PK, the bucket list, a beautiful mind, forrest gump, steven hawking'in hayatını anlatan the teory of everything, unbroken, eğer gerilim tercih ediliyosa da kesinlikle ama kesinlikle izlediğim filmlerin en iyisi ruhlar bölgesi, astrel seyehati konu alıyo; 1-2-3 serileri var şiddetle tavsiye ediyorum

0|0
    0|0
  • Arada son sahneyi açıp son ses izlerim

0|0
    0|0
    • Kesinlikle öyle. 😐 Ya arkadaş adamı vurdu arkadan nasıl üzüldüm ya.😭 O ateş eden adama uyuz oldum o an.

• izledim hiç sevmedim

0|0
    0|0
  • İzledim çok önceden film oyuncularından hatırladım birebir benzer bulamazsınız ama amir khan filmleri oldukça başarılı gajini, talas, her çocuk özeldir favorilerim arasında

0|0
    0|0
  • ben daha izlemedim :s

0|0
    0|0
  • Seyretmeyen var mı diye sorsaydınız daha doğru olurdu.

0|0
    0|0
  • Çok şey kaçırmışsın geç izleyerek :) Güzel film.. Mathilda aşk :)
    Ben bu sitede film önerilerine hep Forrest Gump yazdım buraya da yazmazsam olmaz 😂😂😂
    Ha bir de mutlaka bir gün Contact izle ^^

0|0
    0|0
    • Evet hiç sormayın bayağı geç kaldım.😊 Olsun geç olsun güç olmasın demişler. Yorum için teşekkür ederim. Filmlere uygun bir vakit bakacağım. Tekrardan teşekkür ederim...

• Rica ederim :)

• İzledim, güzel.

0|0
    0|0
  • İzledim güzel filmdi

0|0
    0|0
  • Geçen yıl izledim güzel filmdi.

0|0
    0|0
  • tek geçerim

0|0
    0|0
  • Sanırım 3-4 kere izledim

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Adını çok duydum geçenlerde izlenecekler listeme ekledim.

0|0
    0|0
  • sana abartmiorum 50 defa izledim. Şahane film

0|0
    0|0
    • Gerçekten 50 defa mı? İnsan bıkar ama.😊
      - Kızım bıkmadın mı izlemekten?
      - Hayır bıkmadım.
      - Yahu ben bıktım izlerken sen nasıl bıkmazsın?
      - Yok, o yok bende. Bıkma hissi yok!😊
      (Konuşma metni sadece mizah amaçlı umarım darılmamışsınızdır?)

• Yok canım darilmadim.50 defa yine izlerim 😀

• İlginç bir fıtrata sahipsiniz. Güzel.😊👍👏

• çok güzel filmdi

0|0
    0|0
  • Evet izledim müziğiyle senaryosuyla oyunculuklarıyla çok güzeldi. Hangi tür öneri istiyorsun

0|0
    0|0
  • Tam sekiz kere izledim.

0|0
    0|0
  • İzledim güzel film ama çok çok abartılcak kadar degil.

0|0
    0|0
  • Geç izlemişsin.

0|0
    0|0
  • 3-4 sene önce izlemiştim. Filmlerle pek alakam yoktur ama bu filmi hala çok net hatırlarım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

Yükleniyor...