Bir bilmecem var buyrun arkadaşlar

Bir odada 3 tane lamba vardır. Hemen yan odada da 3 adet priz vardır. Her priz bir lambaya aittir. Hangi lamba hangi prize ait nasıl anlayabiliriz? Odalar arasında sürekli gidip gelemeyiz de. Priz odasındayız ve lambalı odaya bir defa geçme hakkımız var. Onda da şu şuna aittir dememiz gerekiyor. Arada pencere falanda yok kolay gelsin

0|0
7|8

En İyi Erkek Görüşü

• birini yakar beklersin..sora södürürsün.. diğerini yakar odaya gidersin..sıcak olan yanan ve soğuk olan..tek seferde anlarsın hangi anahtarın hangi lambaya ait olduğunu..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Atarım ben ya

0|1
    0|0
  • İkisine basar biraz bekler birini söndürür girerim lambaların oldüğu odaya. Yanan açık bıraktığım, kapalı ve sıcak olan yakıp söndürdüğüm, diğeri de hiç dokunmadığım prizindir.

0|1
    0|0
    • tebrikler :D :D

• Bildiğim bir soruydu zaten. Sorduğum zaman insanların yüzündeki ifadeyi izlemeyi çok seviyorum. Geçenlerde de zihin oyunlarında vardı izlemiştim

• :D :D harika oluyor arada böyle .)

• az pişmiş çok pişmiş orta pişmiş diye ayırırım

0|1
    0|0
  • Birini yak git bak, sonrada gel öbürlerini. Zaten bir hakkın var

0|1
    0|0
  • gizli arkadaşa katılıyorum :)

0|0
    0|0
  • Allah yaşatmasın inşallah amin

0|1
    0|0
  • bir tanesini yakıp bir saat bekle sonra diğerini yakıp hemen odaya gir sıcak olan ilk bastığn diğer ışık yanan ıkncı yanmayan da basmadığın

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Önce bir lambayı açar ve 10 dk bekleriz daha sonra onu söndürüp başka bir lamba açarız ve odaya gideriz sıcak ve sönük olan ilk açtığımız yanık olan şimdi açtığımız sönük ve soğuk olan hiç açmadığımız düğmenindir bu kadar basit. asdasfas

1|4
    0|0
  • Hacı cevabı biliyorum'da bu soruyu çok arkadaşıma sordm şimdi buraya uzun uzun yazmak istemiyorum o yüzden ben duşa giriyorum :D özet geçim Bir lamba açık diğeri sıcak diğeri soğuk cevabı böyle birşeydi :D

0|1
    0|0
  • elektrikçi olduğum halde bilemedimya la :D

0|1
    0|0
  • Prizle lambanın ne alakası var anlamadım lambalar a b c olsun prizlerde 1 2 3olsun 1-c 2-a 3-b derdim nasıl buldun falan dersen önümdeki testin ilk 3 sorusunun cevapları :D

0|1
    0|0
  • kabloları takip et moruk :DD

0|1
    0|0
  • Prizle lambanın ne alakası var ben olsam dua bağlarım :D

0|1
    0|0
  • lambayı priz değil anahtar yakar

0|0
    0|0
Yükleniyor...