Kendi ütopyanızı düşündünüz mü?

Eğer aklınızda benim dünyam şöyle olsa dediğiniz bir fikriniz varsa yazar mısınız? :) Ütopyalarınız bakalım neler?

0|0
6|16

En İyi Erkek Görüşü

• çok fazla düşündüm ve 2000 karaktere sığmaz...

ekonomiden girdim sağlık eğitim belediyecilik V. b. bir sürü konuyu yazdım yaklaşık 33 bin adet kitabım sattı halen konferanslar sunumlar falanda yapıyorum...

ütopya dediğin şey böyle bir çırpıda anlatılmaz üstüne birde birilerinin bir kaç idelojiye hakim olması lazım ki demek istediğinizi anlasınlar örneğin " tüm okul ve hastaneler özel olmalı ama ücretsiz olmalı" dediğinizde basit sol ve sağ düşüncelerdeki insanların çok saçma böyle birşey olurmu dediğini duyar gibiyim... oluyor ki böyle bir cümle var ideolojide böyle birşey ütopyada böyle bir çok ideolojinin birleşimi ve ortaya kusursuz bir ülke çıkartma istediğin...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• Benim ütopyam;

Özgürlük üstüne kurulu , herşeyi ben yazar çizer ben oynarım.

Hayattan birşey beklemem.
    Çünkü ben kendi hayatımı kendim yaratiyorum.
    Mutluyum..

Sığ düşüncelerden uzak , derin düşünen bir ruhum var ütopyamda böyle.

1|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Düşünmedim

0|0
    0|0
  • elbette hayat ve toplum şu şekilde olsa mükemmel olur diye bir çok üğtopyam var ama sadece şahsım adına değil toplum adına buse.

0|0
    0|0
  • tek erkek olayım :D

0|0
    0|0
  • yüzlerimiz ve derilerimizin olmadığı görüntüde sadece saydam olduğumuz ama diğer tüm yeteneklerimizin olabildiği bir dünya kurdum hep. böylece maddelerden değilde aslolan ruhlarımızdan hoşlanabilirdik.

0|0
    0|0
  • Düşündüm

0|0
    0|0
  • Ütopyam yok :/ . d

0|0
    0|0
  • Tatlım bu profil resmi ne önden baksan başka arkadan baksan başka güzel

0|0
    0|0
  • herkes bob marley gibi takılsın sende yanımda uyu 😂

0|0
    0|0
  • Hiç düşünmedim benmi farklıyım anlamadımki.

0|0
    0|0
  • metallica nın solisti olmak :)

0|0
    0|0
  • Evet: herkes kız, tek erkek benim #zarp

0|0
    0|0
  • kimsenin mutluğunu başkasının hüznünün üstüne inşa etmediği bir dünyanın altyapısı için : https://eudaimonismpalace.wordpress.com/ bloğumuza bekleriz

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 5

• Düşündüm de Yazdım bile :D Hatta hikaye üslubu kullandım ancak ödev olduğu için kısa kesmek zorunda kaldım. Param olsa film yapardım, hiçbir yerden alıntı yapmadım, özgün olduğu için çok hoşuma gitti :D

0|0
    0|0
  • sosyalizm tabı kı de fakat bunu bir ütopya olarak görmedıgımı de belırtmek ısterım gençlık gelecek gelecek sosyalızm :D

0|0
    0|0
  • Ben ve benim klonlarımın olduğu bir dünya fikri harika :D tabiki şaka hm şöyle aslında insanlarının kibirli olmadığı bir dünya bir de kedi çok şey istemiyom :D

0|0
    0|0
  • Düşünmedim

0|0
    0|0
  • Sınırsız yemek yeyip kilo alinmayan , sayısız kedi barındıran ve hayvanlarin eziyet gormedigi bir dunya.

0|0
    0|0
Yükleniyor...