Gareth bale mi? Neymar mı? Sizce hangisi daha iyi oyuncu ?

gareth bale mi ? neymar mı ? sizce hangisi daha iyi oyuncu? yorumlarınız ?

• Gareth bale
    25% (2)35% (7)32% (9)Oy Ver
  • Neymar
    75% (6)65% (13)68% (19)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
8|15

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 15

• biri sadece ofansif,diğeri çift yönlü oynuyor ama illa birini seç dersen neymar derim.ne kadar sirk topçusu olsa da:)

0|0
    0|0
  • neymar daha tanınmış olduğu için o seçilmiş gareth bale mükemmel bir oyunca tothenam ı tek başına yürütüyor hemde premier lig te neymara kötü demiyorum ama gareth bale C.Ronaldo kadar hızlı ve sert vuruyor messi kadar yumuşak ve ince çalımlar atabiliyor gol atıyor gol attırıyor bence Gareth Bale !

0|0
    0|0
  • Neymar'ın avrupa liglerinden birinde oynayarak kendini ispatlaması lazım gareth bale diyorum.

0|0
    0|0
    • futbolu takip ettiğin çok belli hemde çok :DD:.

• brezilya ile arjantin arasında hem ikisi de güney amerika ülkeleri olduğundan hem de tarihi ve siyasi bir çekişme vardır türkiye-yunanistan gibi yıllarca futbolda pele-maradona üzerinden devm etti.bu çekişme şimdi messi çıktığında brezilya'lılardaneymar'ı çıkardı.ilk ve tek neymar messi'den iyi diyen de pele zaten kısacası neymar'ı brezilya'lıların şişirmesi olarak görüyorum biraz

• bale daha iyi tabikidee

0|0
    0|0
  • Neymarın sevilme nedeni çalımları,tekniği vs göze hoş geldiği için ama gelip aynısını baleye bir denesin olduğu yere çakılır bale kısacık alanda 0'dan 60 kmye çıkabilen bir "insan" diyemem değil çünki

0|0
    0|0
  • ikisini karışılaştırma elmayla armutu karşılaştırmak gibi bişey ikisinin mevkileri çok farklı ikiside yetenekli ama beşiktaştan kimi görmek istersen gareth bale derim

0|0
    0|0
    • bale'de neymar'da kanat oyuncusu değilmi ? nasıl çok farklı oluyor ?

• kardeşim david villa'da forvet olarak geçiyor ama sürekli barcada kanat oynuyodu bidefa 90 dakika izlemediysen bile videolardan kanat oyuncusu oldugunu net anlardın yanlış anlama dediklerimi

• iyi kardeş dediğin gibi olsun :)

• Neymar tabiki..

Bale'de çok iyi bi' futbolcu ama Neymar ile kıyaslanmasını anlamadım..

0|0
    0|0
    • bende tam tersini düşünüyorum neymar'ın overrated bale'nin ise mükemmel bir futbolcu oldugunu düşünüyorum

• Kesinlikle.. La liga bi' ayrı zevkli oluyor yahu.. Premier Lig'deki eskiden aldığım hazı artık Real ile Barca'yı izlerken alıyorum..

• aynen :D:D premier lig eski ilgisini kaybetti şuan dünyanın en iyi 3 takımı real barca bayern premier lig takımlarından bir manu var işte az çok saygı gören

• Neymar daha iyi

0|0
    0|0
  • Neymar

0|0
    0|0
  • ikiside ayrı mevkilerde oynuyo nasıl kıyaslamayı düşünüyorsun

0|0
    0|0
  • Neymar bence

0|0
    0|0
  • kızlarda biliyor doğru cevabı..

0|0
    0|0
  • neymar bence

0|0
    0|0
  • İkiside ayri tarz oyuncular ama neymar bir adim onde

0|0
    0|0
  • Gareth Bale sol açık hatta bir zamanlar sol bekti Neymar ise forvet ikisi farklı mevkilerin adamı

0|0
    0|0
Yükleniyor...