Kscanlar biliyor musunuz?

Yürüyen merdivenin adını 1899’da Charles D. Seeberger koymuştur. Bunu biliyor muydunuz?

Çoh önemli

0|1
8|15

En İyi Erkek Görüşü

• Aslinda yuruyen merdiven insanlar icin iyi bir sey degil pek.
    'Kim icat etti yürüyen merdiveni? Delilik diye buna derim. Yürüyen merdivenlerde ve asansörlerde çıkıp inen insanlar, araba süren insanlar, garaj kapılarını uzaktan kumanda ile açan insanlar. Sonra yağları eritmek için jimnastik salonlarına gidilir. 4.000 yıl sonra bacaklarımız olmayacak, ördeklere benzeyeceğiz. Bütün türler kendilerini yok ederler. Dinozorların sonu da böyle oldu. Canlı namına ne varsa yediler, sonra birbirlerini yemeye başladılar ve sonunda tek dinozor kaldı ve o da açlıktan öldü... '' Bukowski

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• yani? yakalamam gereken detayı bulamadım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Çoh önemli :o

0|0
    0|0
  • Bunu öğrendiğim iyi oldu 2 haftadır gözüme uyku girmiyordu artık uyuya bilirim

0|0
    0|0
  • neden o koymuş kanks omu bulmuş :D

0|0
    0|0
  • Bilmiyordum. Teşekkür.

0|0
    0|0
  • Onun adı Hareketli merdiven canım.

0|0
    0|0
  • Hadi ya

0|0
    0|0
  • yapmayın ya bilmiyordum ve şu an hayatım birden değişti.

0|0
    0|0
  • Yohamına

0|0
    0|0
  • Charles çok düşünmüşmü acaba bu ismi ya da o bu ismi koyana kadar ne diyolarmış yürüyen merdiven demeseler ne derlermiş aklımda deli sorular :)

0|0
    0|0
  • Ama yürüyen merdiven Türkçe :-D
    Ve beyin koşarak uzaklaşır :-)

0|0
    0|0
  • Cok onemli bilgi. bravo

0|0
    0|0
  • evet kendisi büyük büyük dedem olur ben onun soyundna geldim aslen fransızım

0|0
    0|0
  • daha bilinçli olarak binicez somut bir fark yok :(

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 7

• Teşekkürler bize bu çooook önemli bilgileri verdiğin için

0|0
    0|0
  • Çok önemliymiş.

0|0
    0|0
  • Tesekkurler. Sevgilim hamile kalmis midir sorularinin arasinda cok onemliymis gibi duruyor

0|0
    0|0
  • Bilmiyoduk

0|0
    0|0
  • 0543 536 2882

0|0
    0|0
  • teşekkür charles

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...