Yazarliğa giden yolu hala bulamadım :) yardımcı olurmusunuz?

Yazmak gibi bir yeteneğim , bir ilgim var ancak malesefki bir icraat yok malum direk zirveye ulaşıldığı görülmemiş. Bir roman yazıp hemen matbaada basılmasını beklemiyorum örneğin play kitaplarda roman yayınlanması çok da profosyonellik gerektirmiyor ancak orada yazdıklarımı nasıl yayınlarım bilmiyorum bu konuda bilginiz varsa veya play kitaplar dışında yönlendirmeniz varsa söylerseniz çok büyük iyilik edersiniz :) şimdiden teşekür ederim sevgiler

0|1
2|6

En İyi Kız Görüşü

• Wattpad uygulaması var. Amatör yazarlar yazdıklarını paylaşıyorlar. Yayın evlerinin seçimine ve okur sayısına göre kitabı basılanlar var.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• 1 Roman yerine 10 tane uzun öykü yazmayı dene. İlk eserlerin acemice olmak zorunda çünkü. Yayınlamadan bir adım önce de watpadd e koyarsın insanlar beğenirse yayıncı da basmak isteyebilir. Şimdiden başarılar :)

0|0
    0|0
  • o kadar çok yazım ve anlatım hatası yapmışsın ki resmen yaşayan ironi gibisin.

0|0
    0|0
  • Ben yetenek diye biseyin var olduğuna inanmıyorum sevmekle alakalı bir durum bence başarı yaptığın işe ne kadar tutkuyla bağlı olursan o kadar önem verirsin ve çalışırsın calisirsanda basarirsin

0|0
    0|0
    • sevmekte yeteneği beraberinde getirir zaten öğrenmek istediğim şeyle alakasız bir cevap olmuş ama teşekür ederim

• tahtapod da yaz yeni bir site ve yeni yazarlasa yönelik

0|0
    0|0
  • Soyle dusun.. sen o yasina nasil geldin.. ilk once annenle baban tanisyi arkadas oldu sozlendi nidanlandi evlendi gerdek gecesi oldu 9 ay sonra sen oldun.. emdin buuudun serpikdin altina yaptin ama uinede anaokuluna gidecek ebata geldin.. sknra falan fisman inter milan derken zirampa kadar oldun.. yani bir merdiven 3 3 cikilmaz.. antreman yapa yapa.. brncr kafadan roman yazmafan ziyade.. gunluk ic duygularini kagida dok.. olaylari gozlemle ve kagida yorumla.. ruyalarini yaz mesela.. gece tek basina kal catiya cik bulutlarin ; saniyenin akribi akrebin yelkovani kovalamasi gibi oldugunu gor zamanin gectigini vr arkanda srnle anilacak bir eser bitakmanin ne kadar huzel bisey oldugunu dusun.. filan filan bacim bu isler büle

0|0
    0|0
  • bu sitedede herkez yazar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...