Neden kaşar? Peki erkek? Paket lastiği mi?

Neden kişilikleri yüzünden bazı kızlara KAŞAR deniyor? Kaşar sünüyor diye mi? Aynı kişilikteki erkeğe ne denir? Paket lastiği mi? :D

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• hahaha

ilgisi yok...

Eski kaşar derler aslında. Kaşar kısaltılmışı.

Kaşarlaşmış kız derken elastikiyetiyle ilgisi yok. Kaşar bildiğiniz üzere eskitilen bir peynir turu. bir şeye kaşarlaşmış derken artık yaşlanmış kurumuş anlamında kullanılır.

Ama kızlar için kaşar ya da kaşarlaşmış dediğimizde , erkeklerle çok fazla deneyimi olan, erkeklerle ilişkisinde artık kürt olmuş, yasamadığı kalmamış, "masum temiz kız" kategorisinde olmayan kızı kastederiz. Ayrıca o kadar deneyimlidir ki , erkekleri falan parmağında oynatır.

Aynı anda 4 erkeği idare eder, kolayca yalan söyleyebilir, pişkindir, utanmaz vs.

Severim ben bunları, çok eğlenceli arkadaşlıkları olur kaşar dedikleri kızların:)

0|0
    0|0
    • evet kaçar eskilitilen bir peynir türüdür.ve her erkekle yattığı için kullanıla kullanıla eskitilmiş oluyor bunlada ilgisi olabilir.

• Kaşarı kaba bulanlar rokfor desin, daha sofistike, malum o da küflü :)

"Kız tam rokfor olm"..Kaşar gibi ahenkli olmuyor yalnız.

İşin geyiği hiç sevmediğim bir tabirdir, ağzından bu laf düşmeyen erkeklere gıcık olurum. Kullanan varsa alınmasın gece vakti lütfen :)

• aynen torture...bak ben diyecektim onu...agzına yakısmıyor insanın bu laf

Kızlar Ne Diyor 5

• kaşarlaşmak=artık o kadar alışmışki küfretsen umrunda olmaz alışmış küfür yemeye küfürlede akıllanmaz gibisinden.mesela iş yapmıyodur iş yapmıyo diye demediğiniz kalmadı ama o hala aynı telden çalıyo umrunda değil alışmış çünkü ondan öyle derler.kaşar=peynir türüdür.kaşar=halk dilinde kibarca o.ospu demek.erkeğin öyle olanınada halkımız deneyimli vaay eee nasıldı anlat der.ama tabi gerçekte o da erkeğin kaşarı olmuş olur.ayrıca zinada kızdan daha çoktur erkeğin günahı ve direkt cehennemliktir.

0|0
    0|1
  • Kasar argo veya jargon gibi tanimlanabilir. Iliski tecrubesinin cok oldugu bayanlari ifade etmek icin kullanilan hafif alayci bir deyimdir. Kendisinin kullanimini tasvip etmiyorum.Icindeki "Ş" ve "R" haflerininin vurgusu hosa gitmeyen ifadeleri betimlemekte kullanilan harflerdir dilimizde..

Anlam olarak markinin soyledigi seye esittir.

0|0
    0|0
  • tost yapıyım en iyisi

0|0
    0|0
  • bence erkeğinde var !neden bayanlara yönelik sölenir bilmem ama :)

0|0
    0|1
  • :D bu güzell

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Argoda bir kelimedir. Malesef argo ve küfürde ilerlemeden dolayı teknolojide geri kaldık. Başka işimiz yok argo kelime üretiyoruz. Bir insanın çirkin ve değeri düşük kelimeleri kullanması sadece kendini küçültür. Başkalarına ona bunu demeyi bırakıp kendi işimize bakmalıyız. Öncelikle bir insanın kendine saygısı olması gerekir. Başkalarına yakıştırma yapmak onları rencide etmek bize hiçbirşey kazandırmaz.

0|0
    0|0
  • neden kaşar dendiğini bir türlü ben de çözmüş değilim

0|0
    0|1
  • Kaşarla paket lastiğinin aşkları tezgahtır, zaten şarküteri tezgahında başlar evde biter.

0|0
    0|0
  • Kaşar = o...u Sadece nazik bir dille ifade edilişi.

0|0
    0|1
Yükleniyor...