Gezmek için aklınızdaki 3 şehir hangisidir?

gezmek, görmek, vakit geçirmek istediğiniz 3 şehri nedenleri ile birlikte yazarsanız sevinirim. benim en çok görmek istediğim şehir saint petersburg. nedeni ise dostoyevski nin çoğu romanında olaylar bu şehirde olmuştur, tasvirleri çok hoşuma gitmiştir. diğer şehirler ise las vegas ve venedik..

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• Türkiye'de; Eskişehir, İstanbul, İzmir

Almanya'da; Hamburg, Köln, Berlin.

İtalya'da; Roma, Komo, Floransa.

Avusturya'da; Viyana.

İsviçre'de; Zürih.

0|1
    0|0
    • italya daki komo sehrini ilk defa duyuyorum ve en kısa zamanda da araştıracam, nasıl bir sehir diye..

• rica ederim, zevkti...

• Ben zürih'te dogup büyüyen biri olarak.. zürih güzel bir sehir, yalniz sikici.. öyle tatil amaçli geldiginiz zaman 2-3 gün sonra sikinti basliyabilir..

Komo'ya gidene kadar.. Isviçrenin güneyinde.. yani Komo sinirinda Tessin dedigimiz burda, italyanca Ticino dedigimiz bölge var çok güzel.. Lugano veya Locarno sehirlerini tavsiye ediyorum..

Not: Komo'ya çok gidip geldim

Kızlar Ne Diyor 6

• moskova, st petersburg, riga

0|1
    0|0
  • Londra,Venedik ve Lefkoşa :)

0|1
    0|0
  • türkiyedeki illerimizi gezmeden yurtdışına çıkmak istemem şahsen... mardin, konya ve adıyamam çok merak ediyorum..

0|0
    0|0
  • istanbul, brazilya ve avustralya

0|0
    0|0
  • trabzona gitmek isterim çünkü babam oralı ve hiç gidmedik birde maridine ilk kurulan üniversiteyi görmek için giderim sonraaa birde çanakkaleye ordanda izmire :D

0|0
    0|0
  • yaaa las vegas yerine miami olsun isterdim valla motivasyonum düştü şimdi nasıl çalışıcam ben bugün :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Barcelona, Prague, Londra

0|1
    0|0
  • Londra

İstanbul (3 defa gittim ama çok kalmadım)

3. şehir olarak değil de, Maldiv Cum.'den bir ada olabilir.

0|1
    0|0
  • Bursa konya erzurum.. Moskova vegas londra

0|0
    0|0
Yükleniyor...