Kitapların amacını anladınız mı? O güzel satırlardaki gizli kalmış kelimelerin anlatmak istediklerini?

Bıraktığınız sayfada kalan kelimelerin size tuttuğu ışığı farkettiniz mi? Siz de kitap okumayı seviyor musunuz? Kitabınızda kendinizi arıyor veya buluyor musunuz? :)

0|2
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Kitaplar benim için o kadar değerli ki kelimelere dökemiyorum. Hani insan bazen aşırı derecede mutlu olur ya diyecek bir şey bulamaz o misal işte:)

Kitap okumak aslında o kadar basit bir eylem değil. Üstün körü okuyup geçmek var. Bir de okuduğunu anlayıp sindirmek var. Ki bu kolay bir iş değil:)

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Çok severim. Ama bazı kitapları iki kere okumak gerekebiliyor. Örnek Kafkanın Dönüşüm kitabı iki kere okuduktan sonra anlayabildim. Bazıları öğretici bazıları eğitici oluyor. Ama kitabı ne amaçla okuduğumuzda önemli birşeyler öğrenmek amaçlı okuyorsak eminimki öğreniriz.

1|0
    0|0
  • Bir kitabı okuyup bitirdikten sonra uzandığın yataktan saatlerce kalkamayıp okuduklarını düşündün mü hiç bence o tat başka hiçbir şeyde yok.

1|0
    0|0
  • Kitaplar da film gibidir. Her okuyucu kitapta kendinden bir şeyler bulmak ister. Ama okuyucunun asıl amacı genel kültür seviyesini yükseltmek olmalı. Okumak insanı güncelleştirir.

1|0
    0|0
  • Okuyorum geçiyorum işte çok abartmaya gerek yok pnu yazanda sen ben gibi biri :l

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
    • Sen gibiler yüzünden hayata negatif bakıyor bazı insanlar.

• yuh :D kitap okuyor musunuz sorusuna hayır dedim diye insanları hayata küstüren değersiz oldum yok artık omg

• Kitap okumak bana yeni düşünceler gösterir ve ben düşünmekten haz alırım.

Kızlar Ne Diyor 3

• Kitap okumayı çok severim. İnsan kitap okurken çok yorulur çünki insan kitaptaki bir çok olayı beraberinde yaşar. Kitaptaki insanın üzüldüğü kadar üzülür, sevindiği kadar sevinir.

1|0
    0|0
    • Sanki gerçek, pamuk gibi bir kalbi olan arkadaş veya bir dost gibi görürsün karşında, yanılıyor muyum? :)

• Hayır kesinlikle doğru. İnsan kitap okudukça dünyanın gerçeklerini, insanların iki yüzlülüğünü anlar. Kitap okumak insanı yalnızlaştırır.

• Evet çok haklısınız

• Kendime hitap etmeyen kitapları okumuyorum. Okuduğum hiç bir kitaptan da pişman olmadım.

1|0
    0|0
  • Kısacası kitabı yaşıyorum.

1|0
    0|0
Yükleniyor...