Mutluluğun resmini çizmek gerçekten mümkün mü?

Hep benzer sorular görüyorum mutluluğun resmini çizicek olsanız ne çizerdiniz vb bence öyle bir resim çizilemez ya ben haklıyım ya da mutluluğu göremedim henüz.

Açıklayınız lütfen.

• Haklısın.
    A seç
  • Çok Haklısın.
    B seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
2015

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 19

• herkesi mutlu eden şey farklıdır

mutlu eden şey, kişi, olay,o anı vs çizebilir insan

bahsedilende budur

0|1
    0|0
  • mutluluğun resmi aslında özlemin resmidir herkes özlem duyduğu istediği şeylerden mutlu olacağını düşünür ve onu resim edebilir fakat bir resim bütün mutluluğa bedel değil aynı etkiyi göstermez herkesde ilk düşündüğünde mutlu bir aile resmi mutlululuğu anlatır gibi düşünülse de ailesine kızgın veyahut kinli biri böyle bir resimde acı çeker o yüzden herkesin mutluluk resmi şahsına özeldir ve evet herkes kendine çizebilir

0|1
    0|0
  • bence mutluluğun resmi çizilebilir... her insanın mutluluk resmi başkadır... benim mutluluk resmim onun ve benim bulunduğum çizimdir.

0|1
    0|0
  • aaa olmaz böyle iki sıkta senin tezinin doğruluğuna yönelik böyle anket olmaz

0|1
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • bana kalırsa mutluluk havaya benzer ,nefes alınca hıssedrsın havayı ama goremezsın tutmazsın bılırsın var oldugunu mutluluk ta oyledır ... sadece uzaklarda aramayın yeter

0|1
    0|0
  • mutluluk aslında mutluluk mutsuzluğun sıralı olarak yasanmasıdır

0|1
    0|0
  • MUTLULUGUN RESMI COCUGUN ESIN AİLENLE GECIRDIGIN ANDIR BENCE EN GUZEL MUTLULUK ANNE BABA OLDUGUN ANDIR AKSAM ISTEN EVE GELDIGINDE OGLUNLA ÖPUSMEKTIR ÖRÜMCEGIN ICINDE ANNESINI GORUNCE CILDIRMASIDIR BENCE BENIM ICIN BUDUR MUTLULUGUN RESMI

0|1
    0|0
  • Sahip olduklarının kıymetini biliyorsan mutlusundur

0|1
    0|0
  • Mümkün ama herkesin mutluluğu bir değil bu yüzden bir sürü resim çıkar ortaya:)

1|1
    0|0
  • "Ben mutluluğun resmini çizerim de sen anlayabilir misin?"

0|1
    0|0
  • Haklısın.

Yalnızca çocuklar çizer mutluluğun resmini.

0|1
    0|0
  • bence mutluluğn resmi

link

:))

0|0
    0|0
  • ahaha ahaha başına taş düşse benden biliceksin :D

1|0
    0|0
    • Başa sarıp duruyoruz ne tatlı :)

• Seni görünce kaçtı ki o zaten :) Gül yok ya korkmuyorum sizden dedi bize :(

• Çok Haklısın.

0|0
    0|0
  • Şıklar ne öyle :) neden haksızsın yok ?

1|0
    0|0
  • Güncellemeden dolayı seni kınıyor şiddetle buradan uzaklaşıyorum :/ Oysa ki ben A şıkkını işaretlemiştim :(

0|1
    0|0
    • B şıkkı daha içten olabilir ben uyumaya gidiyorum :)

• oysaki ben günahsız masum yeni gelmiştim sorusuna soran link ahaha yanlış anlama gülmüyorum ağlıyorum

• Başınız sıkışınca beni bulun hemen bir görünürüm tamamdır :D

• Lanet olsun ki haklısın :/ Oysa ki muhalefet olmaya gelmiştim.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Çok Haklısın.

0|1
    0|0
  • Mutluluğun resmi tartışmasız budur. Yatak odamda asılıdır.

link

0|1
    0|0
  • herkes kendi mutluluğunun resmini çizebilir;) herkesin mutlu olmak için farklı beklentileri vardır, yani hem evet hem hayır cevap:))

0|1
    0|0
  • Mutluluk kavramı göreceli bir kavramdır. Yani herkesi aynı şey mutlu etmez. Dolayısıyla mutluluğun resmi çizilecek olursa milyonlarca birbirinden farklı resim çıkardı ortaya

0|1
    0|0
  • Ben karım ve çocuğumla çektirdiğim fotoğraf benim için mutluluğun resmidir.

1|1
    0|0
    • Bence içten değil yinede olsun.

• Bundan daha içten ne olabilir ki?

• neden içten değil anketine 2 şık koymuşsun ikiside seni doğruluyo kendi bildiğinden başka şeyleride anlamaya çalışırsan farklı pencerelerden bakmayı öğrenirsen bence sende mutlulukla tanışırsın

• mümkün...

0|1
    0|0
  • link çaldım :D

0|1
    0|0
  • 50 tl ye çiziyorlar :)

0|1
    0|0
  • 1|1
    0|0
  • evet hocam alırsın 12 li bir pastel boya seti cizersin bu kadar basit :)

0|1
    0|0
  • mutluluğun resmini çizmek kaba olacak ama bırt gazını çerçevelemek gibi birşey

0|1
    0|0
  • çizilmez ki

0|1
    0|0
  • Mutluluğun resmini çizerim ama sen anlayabilirmisin ?

0|1
    0|0
  • D-Çok çok çok haklısın

0|1
    0|0
  • c çok haksızsın.

0|0
    0|1
Yükleniyor...