Korku filmlerini neden izlersiniz?

Ben az önce hotel diye bir film izledim yüreğim ağzıma geldi kusacaktım sizin hoşunuza gidiyor mu serbian
Film – Srpski diye bir film var onu da mı izlesem acayip etkisinde kaldım yaş 24 ama genede kötü oldm siz neden korku filmi izlerisiniz?

sizce bu hotel filmindeki olaylar gerçek mi deep web diye bir olay da war?

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• Ya filmi eğelnmek için izlemez misin. E o zaman neden insanlar korku filmi izliyo asla anlam veremem...
    Ben bir kere kuzenimle izlemişti 12 yaşındayken falan. Artık afişlerine bile bakamıyorum... :(

0|1
    0|0
    • hotel filminde anlatayım biraz adamlar güzel kız bulacam güzel kız bulucam diye taa slovenya ya gidiyolar orada bir pansiyonda kalıyolar otelde bu adamları para karşılığında satıyolar özel bir yere getiriyolar bu adamların fiyatları da 10 bin 25 bin 50 bin dolar işte ırkına göre değişiyo türlü işgencelerle adamları öldürüyolar sadce biri kurtuluyo adamın bacağına matkapla dalıyo adama yürü diyo topuklarını kesmiş düşün :D

• Okurken bile içim kalktı tebrik ederim valla korku filmi izleyebilenler

• aynen kusacaktım :D

Kızlar Ne Diyor 5

• Bir sirp filmi korku filmi degil

0|1
    0|0
  • Korku filmlerini severim. Ama üç arfliler dışında herşeyi izlerim. Çünkü onlar gerçek. Gerçek olmayan şeylerden korkmam. Deep webe de inanıyorum ama araştırmdığım için kendimi tehlikede hissetmiyorum

0|1
    0|0
  • Biraz gerilim istediğim için.

0|1
    0|0
  • Adrenalin hissini seviyorum çünkü.

0|1
    0|0
  • O film benim için best tir ve ayrıca izlememin nedeni cani tarafımı tatmin ediyor

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Izlemem

0|1
    0|0
  • Hotelden etkilendiysen Serbian sana çok ağır gelir. Igrençlikle kanla vahşetle korku korku değildir. Ama Serbian baya rahatsız edici.

0|0
    0|0
    • hmmmm :D etkiledi vall :S serbian da baya rahatsız tti

• Ben niye korkmuyorum la izlerken bun tür filmleri hıııamnaa

0|1
    0|0
    • o senn bileceğin iş te adamları kesiyolar biçiyolar :D

• hmm enteresan :D miğdem bulandı la kusacaktım hotel i izledin mi

• Bro izledim diye hatırlıyorumki binlerce film izledim :)
      Çoğunun adını hatırlamam ama ömrüm şöyle geçiyor bunu izledim. Bunuda izlediö. Bunu 3 kere izledim şunu 5kere.. La bunuda izledim! :))
      Tabi son dönemlerde yabancı dizi ağırlıklı ama yinede çoğu filmi izledim :)
      Konuya göre değişkenlikte gösterir tabi :)

• Sevdiğim için

0|1
    0|0
Yükleniyor...