Kitapseverler burada mı?

Bende kitap tutkunlarındanım birkaç tavsiye vermek istiyorum sizdende öneriler bekliyorum

Öncelikle bu yazarın bendeki yeri çok ayrı bir ikisi haric hepsi bende var. Jodi picoult- Cam çocuk gerçekten çok etkileyici, insanın kendini her anlamda yeniden sorgulamasına neden oluyor

David nicholls- bir gün aşk romanı sevenler için gerçekten tavsiyem

Ben özellikle çok fazla polisiye okuyorum ve bugüne kadar en sevdiklerim arasında, zekice kurgulanmış ted dekker - oyun

Aslında çok daha fazla kitap var ama bu üçünü paylaşmak istedim yorumlara istediğiniz turde tabsiye yapacağım

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• David Nicholls bir gün kesinlikle harika bir kitaptı filmi kitabın yanında çok absürttü ama neyse, bir soru bir aşkta güzeldi ben en çok klasik eserlerden gurur ve ön yargı kitabını çok seviyorum defalarca okuduğum tek kitap diyebilirim. Ve polisiye romanda Stıeg Larsson'ı seviyorum Ejderha Dövmeli Kız benim için bir baş yapıttı.

1|0
    0|0
    • Gurur ve önyargî ile aşk ve gurur ayni kitap mi? Cevirileri farkli olabilir eger oyleyse benimde en sevdigim kitaplardan

• Evet ikisi de aynı :)

Erkekler Ne Diyor 5

• Son zamanlarda dünya klasiklerine sardım bende. Balzac tan Lanetli çocuğu ve john Steinbeck ten Fareler ve İnsanları ve de İnci kitabını okudum.
    Tarih romanlarında ise Amin Maalouftan Semerkandı, Doğunun Limanlarını, Tanios Kayasını ve Afrikalı Leoyu okudum.
    Polisiye bende çok severim. Agatha Christie den Doğu ekspresinde cinayeti ve Cenazeden sonra isimli romanı okudum.
    Şimdi de Victor Hugo dan Bir idam mahkumunun son gününü okuyorum. Daha çok okumuşumdur aklımda kalanlar bunlar.

1|0
    0|0
  • Emrah Serbes -> Deliduman, Hikayem Paramparça, Erken Kaybedenler
    Hakan Günday -> Kinyas ve Kayra, Az, Daha
    Oğuz Atay -> Tutunamayanlar ( Dili biraz ağır ama olsun ^_^ )
    Yusuf Atılgan - > Aylak Adam
    Sabahattin Ali -> Kürk Mantolu Madonna

Uçurtma Avcısı, Ve Dağlar Yankılandı, Yağmur Sonrası...

1|0
    0|0
  • Şimdi gelirler

1|0
    0|0
  • tarih- islam tarihi- osmanlı tarihi- tarihe damgasını vurmuş insanların biyografileri genelde bu tarzlar okurum :) VE BİRDE BEDİÜZZAMAN SAİD NURSİ :)

1|0
    0|0
  • not aldım da bunların e kitap hali var mı acaba sen de ya da beğendiğin diğer kitapların. epub mobi formatları lazım bana

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Aclik oyunlarii 😍 vampir gunlukleriiii😍😍😍 agatha christieeeeee😍 fısıltı-beccafitzpatrickkkk😍😍😍

1|0
    0|0
Yükleniyor...