Ali Atay'ın Ben de özledim filmini internetten izleyemiyorum?

Arkadaşlar filmi internette aratıyorum ancak bir türlü bulamıyorum bu filmi. Filmi Nasıl ya da hangi siteden bulabilirim acaba?

Güncellemeler:
Arkadaşlar çok teşekkür ederim hepinize ben yanlış biliyomuşum ilk bölümü biraz izleyince anladım yardımlarınız için çok teşekkür ederim tekrar ☺️☺️

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Yorumları okudum sen yanlış biliyosun öyle bir film yok boşuna arama. Senin leyla ile mecnunun finali niyetine çekildi dediğin şey ben de özledim dizisinin ilk bölümünden bir sahne. Dizide burak aksak finali şöyle şöyleydi diye anlatıyo oyunculara.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• ben de özledim film değil dizi 13 bölüm sürdü hepsi youtube var

0|0
    0|0
    • Diziyi biliyorum ama bu benim bahsettiğim film Leyla mecnun dizisine final niyetine çekilmiş bir film ancak yok bulamıyorum

• öyle bişey yok senin dediğin 104 bölüm leyla ile mecnun olabilir oda youtube de var

• İZledim ben o diziyi YouTube'dan baştan sona ama benim dediğim gibi bir film var kısa bir araştırma sonucu doğru söylediğimi anlıcaksındır

• dizi olmasın o

0|0
    0|0
    • Öyle bir dizi var evet ama Leyla mecnun dizisinden sonra final niyetine bir ben de özledim filmi çekildi aynı kadroyla o filmi bir türlü bulamıyorum yok

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...