Eski kitap sever misiniz?

eski kitap sever misiniz böyle yaprakları sararmış antika gibi kitapları saklar mısınız çok eski yıllardan kalma

0|0
5|18

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• Bence kitaplar şarap gibidir, eskidikçe değerlenir. Eski kitapların kendine has bir kokusu vardır.

O kokuyu severim. Yeni basımını bulamadığım kitapları da sahaflardan alırım. Hatta bir keresinde; Aslıhan Pasajı'nda bir sahaftan aldığım, Erich Von Daniken'ın Tanrıların Arabaları

kitabının bir kaç sayfasında, muhtemelen beklemekten oluşmuş, ufak beyaz kurtlar vardı, kelimenin tam anlamıyla kitap kurtları... :)

Hafif bir üflemeyle doğaya saldım o kurtları, ve 1973 basımı kitap, sayfaları sararmış bir şekilde halen kitaplığımda duruyor. :)

0|0
    0|0
  • yazıları silinmemiş haldeyse severim.saman kağıdı kokusu hariç :)

0|0
    0|0
  • Bi arkadasıma kitap uzattım elını sürdü, oldumu sana ıkınci el kitap.

Yani eskdii, fdsadsaa sevdim bu işi.

0|0
    0|0
  • severim.tarih kokar

0|0
    0|0
  • eski yeni ayırt etmeksizin kitapları sevmiyorum...

0|0
    0|0
  • çok severim özellikle sahafları sırf eski kitap kokusu koklamak için gezmişliğim olmuştur. kitap tutkudur.

0|0
    0|0
  • o türk kitaplar cok değerlidir... cok severim... kütiphanelerdeki o antika gibi görünen kitapların içlerini bir koklayın harikaaaaa:)

0|0
    0|0
  • klasik bir yengeç burcu kızısın anlaşılan? :)

0|0
    0|0
  • eski kitaplarımı saklarım da eski kitaplardan çok hoşlanmam :) kitap ilgimi çekiyosa okurum :)

0|0
    0|0
  • Eski ve darbe dönemlerinde yasaklanmış kitaplarım var birkaç tane .

0|0
    0|0
  • sevilmez mi. hakiki tarih kokan kitaplar

0|0
    0|0
  • Nerde olursam olayım bir eski kitap gördüğümde ilk yaptığım direk ortasını açıp koklamak olur.

0|0
    0|0
  • severim eskisi yenisi olmaz kitabın

0|0
    0|0
  • Evet severim büyüleyicidir. Evde çok sayıda var

0|0
    0|0
  • kitaplarla aram yok

0|0
    0|0
  • rahmetli dedemin kitapları var hepside bir baska kokar saklıyorum hala

0|0
    0|0
    • kendi yazmıs oldugu kitaplar değil ama dili agır tabiki saolsunlar cumhuriyetten sonra malum kişiler zengin osmanlı dilini yozlastırdıkları için zor oluyo biraz

• delisiyim iyi parada ediyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Çok severim. sevilmez mi

0|0
    0|0
  • Severim, ikinci el kitabı daha çok severim, sıfır kitap çok gereksizce pahalı oluyor, hem ikinci elin bir özelliği oluyo.

0|0
    0|0
  • dedem ölünce kütüphanesi va yazdığı kitaplar bana kaldı hepsi de çok değerli ve oldukça eski kitaplar talip çok ama asla vermem

0|0
    0|0
    • anlamsız sorular ve yorumlardan ayrıca muhabbetim olmayan kişilerin yorumlarından hiç hoşlanmam ki üçü bir arada olmuş

• bu kitaptaki yazilanlarin beni nekadar ilgilendirdigine bagli ama sirf eski diye saklamam.yeni kitaplari cok seviyorum ozellikle yeni kitap kokusu

0|0
    0|0
  • çok güzel kokarlar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...