3 senelik guzel bir iliskim var ama disarda dudak dudaga opusmek falan cok igrenc geliyo?

Baslikta da dedigim gibi 3 senelik guzel giden bir iliskim var. Bazen sevgilim dudagimdan opuyo kolumdan opuyo disarda cafe de ya da yolda yururken. Bu bana cok ayip geliyo. Kendimi kotu kizmisim
gibi hissediyorum. Ona bu durumu soyledim haklisin benim hatam dedi ve artik tekrar etmiyo. Kezoluk mu yapiyorum sizce napiyorum?

0|1
8|14

En İyi Erkek Görüşü

• Hayır gayet doğal senin taleplerin

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• En doğrusu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Ee tabibiraz kasıntısın anı yaşayıp romantizmden uzaksın yolda yapınca kötü kız mı oluyorsun eve götürse legalleşicek mi sana göre peki 😄

0|0
    0|0
    • Ne alaka? Evde de ayni sey karisi degilim biseyi degilim

• @Mutlulugunaynasi olayı bence çok dramatize ediyorsun aile yanında yapmak ayrı şey dışarıda uygun yerlerde yapmak ayrı şey gidişte sokağın ortasında öptüğünü sanmıyorum dışarıda da olsa tenha yerlerdir büyük ihtimalle

• bazı insanların mahrem duygusu gelişmiyor..
    sevgilinde öyle biri..

0|0
    0|0
  • Benimkide rahatsiz olurdu ama alistirdim sonunda

0|0
    0|0
  • Uygun yerlerde kezoluğa son verirsin.

0|0
    0|0
  • İlk görüştüğünde ve ayrılırken öpsün olur biter.

0|0
    0|0
  • İyi olur az temizlenir sokaklar

0|0
    0|0
    • Ay sanki butun ulkedeki pislikler benmisim, ben her turlu pisligi yapiyomusum gibi yorum yapmiyomusunuz... Sagol

• Sen o şu şo şunlar bunlar onlar işte :)

• Sana doğru geleni yap her zaman insanların ne düşündüklerini umursama..

0|0
    0|0
  • hayır aranızda karşılıklı konuşup bu tür sorunları çözebilmeniz güzel

0|0
    0|0
  • Yok canım kezo degilsin. bazı şeyler birlikte güzel dort duvar arasında olursa daha guzel

0|0
    0|0
  • Tam bir kezosunaldaticak kiz sensin iste

0|0
    0|0
  • Eve gıdın ıkınızde rahatlayın evde

0|0
    0|0
  • Ne hale geldik

0|0
    0|0
  • İnsan namusu gördüğü birini düşünmeli ya bir tanıdık görse ailene dese ya da tehdit etse adını çıkarsa

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Bende sevmem öyle hele kafede fslan. Görmemişin sevgilisi olmuş gibi. Bence kezoluk değil.

0|0
    0|0
  • En iyisini yapıyorsun böyle devam et mahrem şeyleri göz önünde yapıp herşeyi normalleştirdiler boşver siz kendinize saklayın.

0|0
    0|0
  • Bebişim utanman çok doğal uyarmişn sevgilinde hatasını anlamış neden kezo olacaksın başkalarına kendini ispatlamak zorunda değilsin aranızda problem olmadığı sürece

0|0
    0|0
    • Oncelikle sorumu baska yerlere cekmedigin icin tesekkur ederim. Bana uygun gelmiyo el ele tutusurum gerekirse sarilirim ama dudaktan opusme ya da baska seyler mahrem geliyo bana ulu orta asla yapilmamasi gereken seyler. Konustum o da anlayisla karsiladi zaten :)

• öpüşmek sevgi gösterisidir ve zaten 3 yıllık ilişkiniz varmış arada öpmesi bir anda hoş gelebilir tabi bu senin yapın, düşüncen oda saygıyla karşıladıysa sorun olmaz

0|0
    0|0
  • 3 yıldır yenimi aklına geldi anlamadım ben yenımı olmaya basladı

0|0
    0|0
  • Yok sadece sevmiyorsun bende oyleyim insan alismadigi seylerden sevmez sen sadece sevmiyorsun kezoluk diye bisey yok

0|0
    0|0
  • toplumsal ahlak denilen bir şey var ve herşey ulu orta yerde yapılmaz

0|0
    0|0
    • Kesinlikle katiliyorum. Yalniz degilmisim demekki boyle dusunen birilerinin olmasi iyi geldi.

• Ya evet o kadari tabiki yapiyoruz sarilirim ederim yanagindan da operim ama dudaktam opusme ya da ileri seyler ulu orta bana ayip geliyo

• aynen herşey dozunda güzel en iyisini yapıyorsun

Yükleniyor...