Bir zamanlar şarkıları ile gönlümüzü fetheden "İrem" adında bir sanatçı vardı. Unutmadık değil mi?

Detaya önce en sevdiğim şarkısından başlıyorum. "Ne olur anla beni".

İkinci olarak en meşhur şarkısı. Aslında "hayal et sevgilim" olarak çıkarılan bu parça, dinleyicinin "hayalet sevgilim" olarak tanıması ve İrem'in de buna karşılık klibinde hayalet bir kız rolüne bürünmesi ile adı "hayalet sevgilim" olarak kaldı.

Onsuz olur mu? Tabii ki olmaz. Her ayrılıkta vazgeçmeden dinlediğim şarkı. "Git". Şarkının içindeki "nasıl değdi ellerin onun ellerine" söz grubu beni benden alıyor. Buyurun bu da eseri:

Şu an avukat olmuş ve müzikten tamamen çekilmiş. Çocuğu var Allah bağışlasın. Mutluluğu daim olsun.

Belki de hiç görüş almayacak olan bu soruyu ona olan borç olarak gördüğüm için soruyorum. Asla eskimeyeceksin İrem ablacım.

Güncellemeler:
Vay vefasızlar vay. 😁

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Tanımıyorum😊 Benim senelerdir dinlediğim tek türk şarkıcılar teoman ve şebnem ferah

0|1
    0|0
    • Bende rock dinleyicisiyim normalde. Ama bu kadının çok başka yeri var. Youtube yorumlarında da nasıl biri olduğunu görebilme şansınız var. Şarkıları dinlemenizi tavsiye ederim :)

• Hayalet sevgilim en sevdigim halada söylerim 😊

0|0
    0|0
  • Hayalet sevgilisi olan kizzzz

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...