Zeki Müren şarkıları?

Zeki Müren'in sanatını gerçekten seven ve şarkılarını dinleyen var mi aranızda?
Ve bu kadife sesli adamın en sevdiğiniz şarkısı hangisi?

*Ben en çok "Elbet Bir Gün Buluşacağız" şarkısını severim.

0|3
3|18

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle böyle bir konu başlığı gördüğüme çok şaşırdım ve de çok sevindim.
    Ben zaman zaman dinlerim. Her zaman şu üç şarkısını beğenirim.
    1-Bir yangının külünü yeniden yakıp geçtin
    2-Mihrabım diyerek (sevgilim demeyi öğretemedim)
    3-Gitme sana muhtacım

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• O kadife sesin yanında en büyük özelliği, şarkılardaki her kelimeyi en anlaşılır şekilde telafüz eden tek sanatçı idi...

Benim şarkım ise ''Sorma''
    https://www.youtube.com/watch?v=Gxaa3AG9Z8s

0|0
    0|0
    • küçükken radyoda dinlediği şarkıların sözlerini yazman istiyomuş, anlamadığı için yazamıyomuş. o yüzden özen göstermiş konuşmasına. röportajında anlatıyor

• Turkceyi güzel kullanması bir yana, halka öyle bir sevgiyle yaklaşıyor ki, çok naif ve kibar bir adam. Yaptığı ise saygı gösteriyor

• Şimdi uzaklardasın şarkısını çok seviyorum

1|0
    0|0
  • Kahır mektubu.

1|0
    0|0
  • 29 dakikalık kahır mektubu da iyidir. sırf o adam yüzünden plak olayına girdim. bursalıyım zaten çocukluğumdan beri dinlerim. bilinenin aksine hareketli şarkıları da vardır

1|0
    0|0
    • Evet Kahır Mektubu da çok güzel. Benimde babam dinlerdi, küçüklüğümden beri şarkıları hep kulağımdadir şimdi ise gerçekten sevdiğim icin dinliyorum. Mukemmel bir sanat adamı.

• 192 kHz ses kartın yoksa youtubedan vinyl record olsa bile haz alamazsın. dijital sesler oynanmış seslerdir. plaktan dinlersen saf insan sesi dinlersin karşında söylüyomuş gibi

• elbet bir gün buluşacagız

1|0
    0|0
  • Aynen çok severim bir tane planı var bende şimdi uzaklardasin şarkısını severim

1|0
    0|0
  • 'Ah bu şarkıların gözü kör olsun' Zeki Müren sevilmezmi ya :)

1|0
    0|0
  • Yakın zamanda belgeselini izledim, kandil parçası çok güzelmiş, hiç duymamıştım önceden de bence dinlemelisin

https://youtu.be/XiUkJiCePjY

0|0
    0|0
  • adam derken?

0|0
    0|0
  • Dinledimbazen

0|1
    0|0
  • Çok hoş şarkıları var

0|0
    0|0
  • Sevemiyorum

0|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...