Ben ne yapıcam bır akıl verın?:(((

yasım 24 ve dısardan unıversiteyi okuyorum 2.sınıfım 1.sınıftan kalma drslerim var ve ben ne yapıcagım konusunda bı karar vermıs degılım:Skucuklukden berı hep okumaya heveslıydım ögretmen olmayı cok ıstedım ama aılemın yuzunden olamadım okuyamadım:(cevremde arkadaslarımın cogu okdu ve mezun oldular onları gordukce kendımı cok gerı kafalı kalmıs mesleksız ezık bırı olarak goruyorum.bır araya geldıgımızde hepokuldan ısden bahsedılmekte bense onları dınlemekteyım.aklım tekrar unıversıte sınavınlarına gırıp cabalayıp guzel bır bolumu tutturmak ama aıle ıcı durumlar karsısık ders calısmamda zor gorunuyor.bır aklımda seneye kpssye hazırlan dıyor ben ne yapsam.yas ılerlıyor bunun korkusuda var evlenme ıstegıde var ama sımdı hıc kımse mesleksız bırını kabul etmıyor.bana bır akıl verın kafam o kadar karısık kı.unıye gıtsem 4 sene okucam yas olcak 28 sonra ben bekarlıga alısıcam evlenemıcem ve cevrede evde kaldın lafındanda sıkıldım bunaldım:S

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• ders calışmaktan baska caren yok

yahu yasa bakmasana evde kalmazsın niye kalasın

0|0
    0|0
    • ders calsımak derken dısardan okumaya devammı et dıyorsun?dısardan o kadar cok ınsan okuyor kı bosa okuyormusum gıbı hıssedıyorum

• merak etme dısarıdan okumak ve yüsek lisans iyidir

Erkekler Ne Diyor 3

• İlk tavsiyem kendini ezme meraklısı olma sonrasında madem durumlar karışık diyorsun benim tavsiyem açıktan oku bir çok yayın var zaten kolay geçebileceğini düşünüyorum iş durumunda da örgün okuyan boşta olan tonla arkadaşım var sen ilk baş kendine güven ve harekete geç okul iş aşk evlilik sırasıyla gelir zaten yardımcı olabildiysem ne mutlu kolay gelsin;)

0|0
    0|0
    • yardımcı olabılırmısınız?yasadıgım yer gelısmıs bır yer degıl ne gıbı yayınlardan faydalanabılırım?

• Bende kendim aöf okuyorum bölüm olarak ne düşünüyorsun Murat yayınları var mesela benim alanımda ilk tavsiyem kendine güven sonrasında da bir karar ver kendinle ilgili ne istiyorsun kararsızlık en kötü karardan bile kötü bence.

0|0
    0|0
  • hangi bölümü okuyorsun?

örgün kazanıp, 1 de aöf okuyabilirsin 2 diploma oluyor ben öyle yapacağım bu sene

0|0
    0|0
    • işletme.örgün 2 yıllıkda olsam gıdeyım mı?sizin yas kaç?erkekde sorun olmazda kazanıp gıtsem kendımden yasca kucuklerle beraber okucam bunun stresıde var

• bende işletme 1.sınıf daha güzden 5 dersden kaldım :D

yaşım 20 benim.bu sene ygs girdim 2 yıllık kazanırsan gideceğim bende.

örgünde 30-40 yaşında olanlar bile varmış.yaşınan fazla olması daha iyi bence.

hangi ildesin o da önemli

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...