Geçmişe dönebilseniz hangi tarihe gitmek isterdiniz?

geçmişe dönebilseniz osmanlı zamanını savaşları flan neyi en çok görmek isterdiniz hangi tarihe gitmek isterdiniz

0|0
5|18

En İyi Kız Görüşü

• 60 sene öncesine gitmek isterdim. Babamın çocukluk yıllarına insanlar o zamanlar yokluk zamanında bile daha mutlularmış.. keşke gidebilsem

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• adolf hitleri görmek isterdim bunu gerçekten söylüyorum.ordu,da onbaşı sıfatıyla 1.nci dünya savaşını yaşamış sonrasında banka yağmalamış hapşisde yatmış bir beynin sonraki 20 yılda yaptıklşarı takdire şayan görmek gerçektende çok isterdim.

0|0
    0|0
  • off offf ne güzel olurdu

0|0
    0|0
  • Eskiye dönmek görmek isterdim ama şartlar çok zormuş dostum..Kurtuluş mücadelesin de olmak isterdim..

0|0
    0|0
  • Ben çine Han hanedanlığının sonuna 3 krallık dönemine gitmek isterdim (MS 100lerin sonları 200lerin başları yani). Shu Han generallerini (zhang fei, guan yu) filan görmek isterdim.

0|0
    0|0
  • - 1453- keske o tarıhte yasıyo olsaydım :(( ya da keske atam'ın ordusunda savasıyo olsaydım :(

0|0
    0|0
  • Türgişlerle araplar arasında yapılan sevaşları ve talkan katliamını görüp öğrenmek isterdim tüm detaylarıyla

0|0
    0|0
  • eski mısır dönemi olabilirdi...

0|0
    0|0
  • tam bir yil once.. 2012/03/01 yapdigim yanlisi duzeltmek icin.hala o yalnis uzunden hayatda yasamak istegim azalmis... :(

0|0
    0|0
  • osmanlı zamanında da olmak ısterdım ama daha cok Peygamber efendımızın S.A.V zamanında olmak ona hızmet etmek gormek cok ısterdım

0|0
    0|0
  • hürremi görmek isterdim osmanlıyı mahvetti o*..:)

0|0
    0|0
  • savaşları isterdim

1|0
    0|0
  • çocukluğuma çünkü engüzel çağlarım o zamanlar :)

0|0
    0|0
  • 15 eylül 2007 herşeyin başlayıp bittiği kara gün...ne aşk ne sevgi ...bu bir batışşş

0|0
    0|0
  • Asrı Saadet döneminde usta bir savaşçı ilim adamı olmak isterdim

0|0
    0|0
  • kosova savaşı,istanbulun fethi,malazgirt zaferi,1800-1900 arası rusyası

0|0
    0|0
  • eski haliç'i :) sandal şarap felan

0|0
    0|0
  • big bangdan daha öncesi var mı? varsa oraya gidelim

0|0
    0|0
  • dinazorların olduğu dönemlerde olmak isterdim

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• liseyi başladığım zamandan bu yannı baştan yaşamak isterdim. tabi şimdiki aklımla :)

0|0
    0|0
  • istanbulun fethi veya lale devri olabilir

0|0
    0|0
  • kurtuluş savaşını görmek isterdim

0|0
    0|0
  • muhtesem süleymanin diycem ama hürremin gazabindan korkarim yaaaaaaa

0|0
    0|0
Yükleniyor...