Arkadaşlar kim çok bilir?

Çok okuyan mı bilir çok gezen mi? Neden?

0|0
3|17

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Ya bence çok gezen çünkü hem goruyosun hem isitiyosun hem müze vs. Geziyosan yine okuyosun böylelikle hem akılda kalıcı oluyo hemde tam anlamiyla araştırmiş oluyorsun o gittiğin gördüğün yeri esyayi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• elbette çok okuyan, çok gezen çok bilseydi bütün okullar gezi okulu olurdu ama çok okuyup çok gezersen hepsinden daha iyi bilirsin. Bir misal internetten her türlü bilgiye ulaşıp okuyabilirim. Ayrıca bir işlenmiş bir de işlenmemiş bilgi var bunlar gezilerek elde edilmesi imkansız gibi bir şey.

1|0
    0|0
  • İkisinide ögrenmek amaciyla giden unutmaz ama gezerek görerek ogrenen daha akılda kalıcı olur.

1|0
    0|0
  • Nasıl gezildiğine ve ne okunduğuna bağlı olarak cevabı değişkendir. düz mantık ile kamyoncular filozof, eğlencelik roman okuyucuları profesör olmalı. nicelik değil nitelik meselesidir vesselam.

1|0
    0|0
  • çok gezen bence bir sürü farklı okuyan insanla tanışır gezdiği yerde farkı konularda bilgi sahibi olur diğeri merak ettiği şeyi öğrenir sadece :D

1|0
    0|0
  • Çok okuyan

1|0
    0|0
  • ikisi de bence

1|0
    0|0
  • Çok gezen çok yaşayan bilir akıllı insan gördüğüyle yaşadığını unutmaz ama okumak unutturur ve sadece okumakta yetmez yaşayarak tecrübe gerektirir

1|0
    0|0
  • gzenn

1|0
    0|0
  • ikisinide yapan bilir

1|0
    0|0
  • Barışada bir sorsalar ben bilirim, ben bilirim...

1|0
    0|0
  • gezen bilsin

1|0
    0|0
  • Bir kilo demir mi ağır dir pamuk mu

1|0
    0|0
  • En çok flört eden bilir

1|0
    0|0
  • Okuyarak gezen