The Cranberries? Bilenler var mı, hiç dinlediniz mi? Siz ne düşünüyorsunuz bu grup hakkında?

Eskiden beri çok sevdiğim bir grup bence mükemmel müzik yapıyorlar. Bilenler var mı?

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Evet favori sarkilarim linger promise dreams

0|1
    0|0
    • Linger ı bende çok severim. Bu grubu tanıdığımda dinlediğim ilk müzikler olduğundan mıdır bilmiyorum ama Ode to family ve When you're gone ayrıdır benim için :)

• ve cok basarili grub bence zamaninda hit sarkilari vardi mesela zombie sanirim Irelandiyali cocuklara gore soylemisti o sarkiyi amerikan kopeklerininonlara yaptiklarindan dolayi

• Evet bir savaştan bahsediyor sanırım irlanda ordusunun bağımsızlık kazanmak için ingiltereyle savaşını konu alıyor o zamanlarda

En İyi Erkek Görüşü

• 90'lı yılların başında ortaokulda hayatı yeni öğrenmeye çalışan bir delikanlı iken ingilizce öğretmenim Ms. Morgan'ın bana tanıştırdığı gruplardan birisi. Kendisi de İrlandalı olan öğretmenim The Cranberries'in protest halini ve şarkılarında anlattıklarının aslında ne kadar geçerli olduğunu göstermişti. Bugün hümanist ve barışçıl bir insan olmam da önemli etkisi olan kişilerden birisi olan Ms. Morgan'ı da The Cranberries vasıtasıyla anmış olmak istiyorum.
    80'ler ve 90'lar alternatif rock'ın kuvvetli olduğu dönemlerdi. The Cranberries de başarılı temsilcilerinden birisiydi. Hala severek dinliyorum.
    Aslında bir grubu bir şarkıyla ön plana çıkartmayı hiç sevmem ama Zombie gerçekten çok güzel. Hele şarkıda anlatılanları bugün biz de yaşamıyor muyuz ;

Another mother's breakin'
    Heart is taking over
    When the violence causes silence
    We must be mistaken

Linger, Promises, Animal Instinct, Salvation gibi bir çok iyi şarkıları var grubun.
    Her zaman listemde olacaklar, iyi ki varlar.

0|1
    0|0
    • Kesinlikle haklısın benim için efsane bir grup, ayrıca yorum için teşekkürler.

• EİC seçimi için teşekkür ederim, Sistem.

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...