Ankara'daki sevgilime sürpriz yapmak istiyorum, nerede kalabiliriz?

merhaba arkadaşlar 8 aylık bir ilişkim var ama uzağız üniversitedeyken her hafta yanına giderdim hiç bi sorunumuz olmazdı şimdi birbirimize 5 saatlik uzakta ve ailelerimizin yanındayız ne yazık ki görüşmemiz çok zor oluoo ona sürpriz yapıp ankara'ya gitmek istiorum en az 1 hafta geçirmek istiyorum onunlar nerde kalabiliriz hiçbir fikrim yok çıkmazdayım şu anda otel motel ne olursa bi akılll verinn banaa nolürrrrrrrrrr...

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Uygun pansiyonlar olabilir ya da herkesten uzak bungalov evleri.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• siz bu ilişkiden ne bekliyorsunuz? Eger ilişki devam edecekse ki bu böyle olmaz.üniversite bitmiş devam etmek istiyorsanız aynı yerde oturmanız şart. Bu şekilde ilişki yürümez ki? sadece cinsellik gibi görünen bi yoldasın.

Tamam hadi 1 sene icinde aynı yere taşınmazsanız biter

0|0
    0|0
    • cinsellige dayanan bir ilişki değil.. birbirimize yakın sehirlerde oturmak için cabalıoruz zaten o iş arıo ben arıorumm max. birkac ay içinde bulmamız gerekio

• umarım bulursunuz

• Ankaralilar yardim etsin su cifte lutfen :)

sessiz sakin bir ortam onerilerinizi soyleyin de cocuklar rahat etsinler :)

1|0
    0|0
    • yaa eveett benim söleyemedimi sölediinn allah razıı olsunn kardeeşşşş :)

• ailenin bilmemesi gerek en iyisi otel gibi yerde kalın

1|0
    0|0
  • En güzeli bir pansiyon bulmak hem ucuz hemde sorun çıkartmazlar. Otel sorun çıkarır evlilik cüzdanı istiyor.

1|0
    0|0
  • Uygun bir otel bulun eşssiz bi gece yaşayın. Mutluluklar :))

1|0
    0|0
  • otel tabıkı de

1|0
    0|0
  • Otel en uygunu.

1|0
    0|0
    • öle de kimi oteller evlilik cüzdanı istiooo sadece 5 yıldızlılar istemio die biliorumm ..? dogru mudurr ya da ankarada bildigin bi yer var mıı

• Ulus ta çoğu otel istemez.

Ulus a gidin bence.

• eheh bu fiatlarla 3 gün kalıp dönücem sanırımm=))teşekkür ederiim

Kızlar Ne Diyor 3

• Şuan en mantıklısı otelde kalmak.yada sevgilinin arkadaşlarından birinin evi müsaitse ondan rica edebilirsinz.bska ihtimal yok bence.:S

1|0
    0|0
    • cok teşekkür ederim arkadaşlarının evi yook ne yazık ki olsa rica edicem de=( uygun bir otel bulmam lazım sanırımm

• aynen ancak öyle yapabilirsin.rica ederimm.:)

• aılenden habersız gıtme derım basına bısey gelse sorumlusu dırekt o olucak

1|0
    0|0
  • kamp kurun herhangi biryere. daha eglenceli olur.

1|0
    0|1
    • ben bayılırım daa bizimkisi böceklerden fena korkar karınca sinek bile olsa beni orda bırakıp kacar giderr=)))

Yükleniyor...