Sherlock Holmes Severleri Buraya Lütfen.

Sherlock Holmes sevenler düşüncelerini filmler ve kitaplar hakkında fikirlerini en sevdiği replikleri söyleyebilirler. Benim sormak istediğim şey 2 bölümlük sinema filmi vardı 3. bölüm ne zaman çıkacak ya da çıkacak mı? Ayrıca 3 sezonluk dizi filmi vardı yine aynı şekil yeni sezon ne zaman çıkacak. En son sorum en beğendiğiniz kitapları hakkında yorumlar ver önerilerde bulunursanız sevinirim. :) Teşekkür ederim.

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Sherlock Holmes kitaplarını okuduktan sonra Robert Downey filmleri anca hayal kırıklığı olur.

Kızıl Dosya kitabından başlayıp sırayla oku seriyi.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• çok severim ya

0|2
    0|0
  • Sherlock Holmes hastası değilim ama iki filmini de izledim ve çok beğendim görsel anlamda. ayrıca Robert Downey Jr. ı çok beğenirim. çok başarılı bir oyuncu.

0|1
    0|0
  • Ben diziyi takip ediyorum.Çekimlere Nisan ayında başlanılacağını okumuştum .Herhangi bir değişiklik var mı bilmiyorum ama hakikaten güzel bir dizi.

0|1
    0|0
    • Evet. :)) Bayılıyorum ya bu güne kadar izlediğim en güzel filmlerden bir tanesi. Teşekkür ederim bu arada.

• Hım o zaman ben sana tavsıye edeyım :))

Game of thrones ve fringe de en beğendiğim dizilerden .

Fringe 'yi belki beğenmezsin ama diğeri tam bir erkek dizisi bence :)

• Bizim hocayı bir ara yoklarım :)) varsa alırım yoksa bulabileceğim bir yerde yok. :) Netten bakamam telefonumu bağlıyorum. :))

• "Ama ben ebedi bir esarette yaşamaktansa yalnız ölmeyi tercih edenlerdenim."

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bir forumda, dizi 2014 yılına ertelendi diye okumuştum. Ne kadar doğru bilmiyorum. Dizi hoşuma gitti.

0|1
    0|0
    • Hadi ya çok kötü oldu bu :S 2014 ne demek :D işkence resmen nasıl beklicez o kadar zamanı ya .D

• Ben de şaşırmıştım :) Gerçi bölümler 90dk sürüyor. Senelik 9 bölüm diyebiliriz ama tek seferde izlediğim yetmiyor :) Umarım çok bekletmezler.

• Aynen ya inş varya :D onun gibi filmler lazım bize :D piyasada çok uyduruk kıytırık filmler var :))

• Sherlock'un tum hikayelerini kitaplarini okudum. Eski de dahil tum film ve dizilerini izledim. Severim cok. En sevdigim sozu ise siz olmak nasil bir duygu cok merak ediyorum=)

0|1
    0|0
    • Evet :)) En çok hani kitaplarını tavsiye edersin?. Serisini dizicem ama iyi olanları öncelikli okumak istiyorum. :)

• Ya ben kutuphaneden tum hikayeleri diye eski basi bir kitabini bulmustum ondan okudum derli topluydu ama su yeni cikanlar para kazanma amacli belli o yuzden onlar hakkinda yorum yapmiycam.

• Anladım doğru diyorsun.

• Kitaplarını okumadım ama okumayı çok istiyorum. Filminin 2 serisinide izledim. 3.sü çıkcakmış dostum. Yıl olarak 2014 diyolar.

0|1
    0|0
  • link burası benlik asdfag

0|1
    0|0
  • en kısa zamanda 3. film cıkar umarım "kanunun diğer tarafında yer alsaydım en basarılı suclu ben olurdum " akıl oyunlarının gölgesinde kitaplarda harika tavsiye ederim

0|1
    0|0
Yükleniyor...