Takıntı haline getirdiğiniz sanatçılar var mı? Kimler? Neden o sanatçılar?

Bu aralar Can Bonomo'ya takmış durumdayım kafayı. Çok sempatik ya adam. Sinirliysem bile adamı görünce gülme geliyor bana. :) Sizin takıntı haline getirdiğiniz sanatçılar kimler? Neden o?

0|0
22|48

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Seslerinden ve bakışlarından dolayı takıntılıyım ikisini de :D

İlki Teoman :D Çok uzun yıllar takıntılıydım ama sevgimi artık kontrol edebiliyorum :)
    Diğeri de G-dragon <3 Ne zaman canım sıkkın olsa, açarım instagramı ordan G-dragon'un fotolarına bakarım, keyfim yerine gelir. Öyle sempatik öyle tatlı geliyor ki bana :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 47

• Şu sıralar Eva Green!
    Özellikle Penny Dreadful dizisindeki oyunculuğu ile birlikte her izlediğimde kadın bende takıntı halini almaya başladı. Normalde benim için asıl takıntı güzelliğin ve dişiliğin ete kemiğe büründüğü Monica Bellucci'dir.
    Ama, Eva bambaşka!
    Kimi zaman sıcacık gülümsemesi...
    http://i.hizliresim.com/l1YMPl.gif
    Kimi zaman insana mızrak gibi saplanan bakışları...
    http://i.hizliresim.com/7vmlZv.gif
    Ve kimi zaman her kalıba giren oyunculuğu ve mimikleri ile bu kadın cidden takıntı olacak cinsten!
    http://i.hizliresim.com/jnJ9DJ.gif

1|0
    0|0
  • Mor Karbasi ve İndila'nın sesleri benim için tek kelimeyle büyüleyici olduğu için her zaman dinlerim.
    Lindsey Stirling'i de violini konuşturduğu için severim...

1|0
    0|0
  • @Çikilatalıpasta tabiiki o kişi... Boşluğu dolduralım 😂

1|0
    0|0
    • Bülent ersoy. Mert bu ara ona takmis durumda bu sevgisnden vazgecrmeye caliisiyorum :D sjjs beni sorarsan surekli degisiyo daha iyisini buldugum an digerine ilgim alakam kalmiyo ama Yusuf çim yillardir degismedi :D

• @Çikilatalıpasta oha bulent ersoy dedi yaaa. 😂 tabiki Sancak demeliydin bunu bekliyordum 😊

• Huysuz bircin de olabilir :D

• Sene 1977 üç beş aylıkken annem sabuha yı dinletmezse uyumazmışım (çok ciddiyim) o gün bugündür Tatlıses den baskası yalandır

1|0
    0|0
  • Okan cabalara hastayim keske guldur guldure gelse

1|0
    0|0
  • Leonardo Da Vinci şu sıralar onun şeytalarına çok ilgi duyuyordum dizisine yani ama bizim kara oğlan ölünce bıraktım kont muydu neydi o adamın tipi güzeldi ses de tam uyuyordu kötü tarafa geçince böyle dizi olmaz dedim izlemiyom

1|0
    0|0
  • Hicbir takıntım yoktur. Kişiler nesneler veya davranış fark etmez.

Ama barış manco büyük insandı

1|0
    0|0
  • Chester Bennington yani linkinpark grubunun solisti. 2009da İstanbul'da rockn coke'a gelmişti konseri vardı bende gittim, o zamandan beri hep linkinpark dinliyorum yıllardır.. yıllar geçsede vazgeçemeyeceğim grup

1|0
    0|0
  • Sıla.. hastasıyız ciğerden

1|0
    0|0
  • Özellikle İlyas yalçıntaş - bu nasıl veda / yasantilarim aklıma gelio her dinlediğimde anilarimi başa sarior gbi hissediyorum

1|0
    0|0
  • Sanatcidan cok yaptigi sanata bakarim. Can bonimo sempatik olabilir ama sarkilari guzel degil

1|0
    0|0
  • Can bonomo yu hiçte sevmem
    Allah yaratmista tipine de uyuz olurum , şarkılarına da balon kişilik , balon şarkıcı sanatçı bile değil benim için
    Anca cem karaca gibi ermeni bir şarkıcının eski şarkılarını ısıtıp ısıtıp önümüze sürerler
    Sonuçta ikisi de ermeni

0|0
    0|0
  • Şebnem Ferah.
    Sesine ve duruşuna hayranım.

1|0
    0|0
  • Ben bu bir haftadır aşkın nur yengi ye takmisim harika bir bayan şarap dedikleri bu kadın.. bence..

1|0
    0|0
  • Sıla hastasıyım her şarkısını 100'lerce kez dinlemişimdir ama asla bıkmam.

1|0
    0|0
  • Orhan Gencebay. Adamın müzikal birikimi çok derin benim gibi cahil biri açıklayamaz bunu. Eserleri yaşıyor ve 100 yıllarca yaşacak. Sonra Umut Açıkgöz bir klavye ile bir orkestra'ya bedel. Ayhan Topçu piyasanın en kalitesi usb setini yapmış ve hala yapan adam

0|0
    0|0
  • erdal erzincan, cem adrian, yonca lodi... daha sayamadığım niceleri..

1|0
    0|0
  • Takıntı haline getirdiğiniz sanatçılar var mı?

http://i.hizliresim.com/aEqmV2.jpg

Neden o sanatçılar?

çünkü çohoş *-*

0|0
    0|0
  • Yoksis

0|0
    0|0
  • Melis Birkan, Aslı Enver :)

1|0
    0|0
  • şu an takıntılı olduğum biri yok

0|0
    0|0
  • bir zamanlar hepsi grubundaki eren bakıcıya hastaydım :D

0|0
    0|0
  • Kansas

0|0
    0|0
  • bir sanatçıya takılmam mümkün değil

0|0
    0|0
  • Gulecek birisi varsa ajdardir ac izle 😀

0|0
    0|0
  • Şu sıralar Joan Jett

0|0
    0|0
  • Özge Özpirinççi

0|0
    0|0
  • Megan fox u her gördüğümde dünyaya daha farklı gözle bakıyorum 😊

0|0
    0|0
  • Yok.

0|0
    0|0
  • Bomomo falan fasa fiso gerçek sanatçıları dinleyin. Bunlar yeni yetme. 5 sene sonra kimse hatirlmayacak bunlari. Benimki yaşayan efsane Cengiz Kurtoğlu.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    17

Kızlar Ne Diyor 21

• Oyuncu vs şeyleri pek takip etmem Ama beğendiğim kişler arasında seçkin özdemir gerek duruşu gerek oyunculuğu çok iyi yapan biri

1|0
    0|0
  • Hayır yok. Bir ara Ahmet Kaya çok dinlerdim. Ve Kahraman Tazeoğlu'nun şiirlerini çok okurdum.
    Tazeoğlu sayesinde aşktan soğudum. Allah razı olsun.

1|0
    0|0
  • yabancılara takmış durumdayım kız olarak ilk 3 üm 1-Selena Gomez 2-Troian Bellisario 3-Kaya Scodelario erkek olarak 1-Luke Hemmings 2-Keegan Allen 3-Zac Efron bunlar ünlüler youtuberlar da var orkun ışıtmak, enes batur, sarah baska, joey graceffa, muratabigf, joe sugg, tamer yeşildağ daha da vardır da çok uzun oldu yazım hadi ben gittim :D

1|0
    0|0
  • Bır donemler şaka gibi ama gerçek atilla taş 😔😔😔

1|0
    0|0
  • Arada bir levent yüksel takıntım nüksediyor.

1|0
    0|0
  • Teoman, Duman, Pera

1|0
    0|0
  • Ed Sheeran. Sesi harika.

1|0
    0|0
  • Yok valla. Tv yok, açıp ünlülere filan baktığım da yok. Ünlülerin isimlerini de bilmem pek

1|0
    0|0
  • Tabi ki adam lambert dinlemeyen varsa dinlesin asla ve asla pişman olmayacaksınız.

2|0
    0|0
  • Yok benim

0|0
    0|0
  • rihannaya takıntılıydım bir ara

0|0
    0|0
  • Pera çünkü ruh halime göre şarkıları var.

1|0
    0|0
  • Toygar Işıklı <3

1|0
    0|0
  • Cem Adrian 🎶

1|0
    0|0
  • Dylan O'brien

2|0
    0|0
  • Serdar ortaç çocukluktan kalma