Evim Sensin filmini seyrettiysen durma yorum yap..

Özcan Deniz ile Fahriye Evcen 'in oynadığı film hakkındaki yorumlarınızı almak istiyorum.

Kendi yorumum

"Özcan denizin kara kuru kaslı rollerde görmeye alışığız, fahriye yi de daldan dala atlayan karakterle tanırız ama bu filmde çok şımarık bir rol almış.İzlenmesi gereken filmler arasında ilk 10 'a girmez.Ama duygusal olarak çok yüklü bir film."Beş yıldız üzerinden 3 yıldız aldı .

Ya senden kaç alır?

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

• Fahriye Evcen 'in oyunculuğu bu filmde çok vasat , o karaktere yaptığı rol fazlasıyla eğreti durmuş ..Bende 10 üzerinden 3 verirdim , teknik bakımdan eksiklikler fazla.

0|1
    0|0
    • Fahriyeyi kavak yellerinde daha ağır başlı ama aşkı için ailesini silen olarak gördük..burda da ailesine muhtaç ama yine de zıpır ve şımarık bir kız tipi seninde dediğin gibi egreti durmuş..

• Kavak Yelleri ... orda oynadı mı ki o ?

Yaprak dökümü olmasın :)

• Pardon ya hata yaptım başka bir konu için copy paste yapmıştım..Yaprak dökümü olacaktı..

Kızlar Ne Diyor 4

• 0|1
    0|0
  • seyretmedim ama yorum yapabiliyormuyum ?

0|0
    0|0
    • Seyretmemişsin ki nasıl yapacaksın merak ettim .Buyur senin sahnen marul bacı

• 1 yıldız çünkü a moment to remember filminden alıntı orjinali kadar iyi olmamış :D

0|0
    0|0
  • dugusal olarak iyi evet aslında benim özcan deniz çok hoşuam gitmedi yaa o rol yakışmamış gibiydi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...