En sevdiğiniz film türü ve o türde en sevdiğiniz film hangisidir?

En sevdiğiniz film türü ve o türde en sevdiğiniz film? Çok film izleyesim var.

2|0
5|14

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Bilim kurgu filmleri cok severim hala izlmediysen matrix'i izlemelisin
    Genel olarak da
    Guguk kuşu
    Esaretin bedeli bu iki filmi izlemediysen cok sey kacirdin demektir

0|1
    0|0
    • guguk kuşu çok güzel evet

• Aklıma geldi de yazaym dedim madem konu var, büyük bir yapım filan degil ama gürgen özün Zaman makinesi 1974 diye bir filmi var eğlenmek için çok ideal gülmek istiyosan izle derim

Kızlar Ne Diyor 4

• Psikolojik-gerilim, korku izliyorum. Zindan adası, Lost highway, mulholland drive, black swan, orphan, içinde yaşadığım deri. Şimdilik aklıma gelenler bunlar

0|1
    0|0
  • Aksiyon and bilim kurgu severim :)

0|1
    0|0
  • Vala psikolojik korku seviyorum ama en cok sevdigim film BARFİ

0|1
    0|0
  • romantik komedi. başımıza gelenler 6 kere izledim abartısız :d

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• https://www.youtube.com/watch?v=Rpr7TTnXty8

bilim kurgu ve epic hikayeler içeren aksiyon filmleri en sevdiğim bu spawn hikayesi muhteşem

0|1
    0|0
    • evet çok eskiden seyretmiştim

• Spawn iyi film

• @Manyakprotokol Valla manga severmisiniz bilmiyorum. Bu filmin mangasını anlattığım insanlar filmi izlemelerine rağmen kesinlikle bağdaştıramıyorlar. Hikayesi yeryüzünde en sağlam filmlerden biridir. Ama WB bunu nedense tek bir filmden oluşan kısa bir hikayeyle anlatmak istemiş en az spawn 3 spawn 4 falan çekselerde herkez ne kadar mükemmel bir kurgu olduğunu anlayabilirdi. İzleyen şöyle anlatıyor adam cehenneme gidiyor şeytan bunu kumandanı yapıyor dünyaya gelip kendisini öldürenlerden çö almak istiyor. Sonra işte şeytanın yardımcısıyla kapısıyor. Bide orjinalini anlatıyim ki bir bencem var bu konuda onu o şekilde anlatıyorum bunları anlatanlar hadi ya oha off süpermiş diyorlar :D

• Korku filmlerini izlemeyi seviyorum. Korku türünde şu ana kadar izlediğim en iyi film Kötü Ruh ( 2013 yapımı olanı) diyebilirim.

0|1
    0|0
  • II. Dünya Savaşı temalı filmleri çok seviyorum. Er Ryan'ı Kurtarmak ile Çöküş filmlerini önerebilirim.

0|1
    0|0
  • Famtastik ve bilimkurgu

0|1
    0|0
  • Hasan Karacadağ korkusu. MAGİ

0|1
    0|0
  • action macera gizem, film ise jason bourne identity , jason bourne supremacy, jason bourne son ültimatom , bourne 'nun mirası bu dört bölümlük film ve yakında 5. bölümü sinemalarda vizyona gicek

0|1
    0|0
  • Fantastik..

0|1
    0|0
  • Pİ'nin yaşamı nedeni izleyin anlarsınız.

0|1
    0|0
  • macera

0|1
    0|0
  • Yuhanna

0|1
    0|0
  • Korku filim

0|1
    0|0
  • Bilim Kurgu filmlerini çok severim