Hangi komediyeni daha çok sevrsiniz?

merak ediorum hangi komediyeni daha çok seviorsunuz?

-cem yılmaz

-ata demirer

-şahan

bide nie seviorsunuz?

0|0
11|3

En İyi Kız Görüşü

• Cem Yılmaz.Çünkü 2 birbirinden bağımsız konuyu birleştirip ortaya çok güzel herkesin illaki yaşamış olduğu ve güncel bir şey çıkarıyor.Ayrıca yarım bıraktığı konuyu daha sonra başladığı bir konuyla ustaca bağlama kabiliyeti var.Anlattığı konularla,sesiyle,mimikleriyle güldürmeyi başarıyor sadece güldürmekle kalmıyor konuda bahsettiği olayın doğruluğunu kanıtlayıp haklı çıkarıyor bütün bunları yaparken aynı zamanda seyirciyi düşündürüyor da.Ata Demirer'i de severim.Onunda kendine göre bir sempatikliği var.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Cem yılmaz tek favorim , ince esprilerini anlamak için biraz da olsa zeka gerektiriyor...

0|1
    0|0
  • Ben bu yazdıklarının ıcınde CemYlmaz'dan baska komedyen göremiyorum.

Kendinden ödün vermeyen,kaliteli yaptıgı ıste gercekten oldugu konumu hakediyor.

0|1
    0|0
  • Cem Yılmaz ı tek geçerim.

0|1
    0|0
  • cem yılmaz

diğerleri bana basit gelir

0|0
    0|0
  • İlla ki birini seçceksek Cem Yılmaz

0|0
    0|0
  • ya bunlar da kim ya nekadar özentisinz cem yılmaza bir gram bile gülmem gelmiyor küfür etmeden bir güldürsün bakalım salaklr...kimse şener şenin üstüne geçemez...komedyen değil ama beyaz güldüryo beni

0|0
    0|0
    • son gostersinde çok az kufur vardı. tamam edepsizdi ama hiç edepsiz olmayan kısımlar vardı ve çok komikti tavsiye ederim

• özentilikle ne lakası var onu anlamdım? ben adamı seviom kime ne benim zevkime o uygun eninkine başkası ben sana laf ediomuyum çok ayıp bu tavrın

• atalay demirci en azından bel altı şeyler anlatmayıp ilgiyi kendine çekmiyor gerçekleri dile getiryor

0|0
    0|1
  • Cem yılmaz..

0|0
    0|0
  • Cem Yılmaz ve Ata Demirer..

0|1
    0|0
  • cem yılmaz tek geçerim çünkü espirileri beni daha çok güldüryo başka bir nedeni yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Cem Yılmaz

Şahan

0|0
    0|0
  • tabiki de Cem Yılmaz... Nedeni adamın kültür seviyesi uzay...

0|0
    0|0
  • CMYLMZ

espriileri daha gerçek hayattan

0|0
    0|0
Yükleniyor...