Rus kızları neden tipsiz türk erkekleri ile evlenir?

ben alanyada oturuyorum buraya çok turist geldiği için biliyorum rus kızları genelde tipsiz athırsızı türk erkekleri ile evleniyor ne buluyolar onlarda

0|0
7|10

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Rus erkekleri Turk erkeklerine gore daha tipsizdir belki. Bkz; Putin

0|0
    0|0
  • Ufak capli beyin sarsintisi yasiyorlar. :D

0|0
    0|0
  • Hiç çirkin Türk erkeği görmedim.

0|2
    0|0
    • hiçmi görmedin

• Görmedim, Gördüklerim gerçek Türk değil ya melez ya soyuna sopuna başka bir ırk falan karışmış.

• Türk erkeklerin hakkını yeme hepsi tipi değil

0|0
    0|0
    • ben türk erkeklerimne tipsiz demiyorum rusların evlendikleri türk erkeklerine tipsiz diyorum ruslar yakışıklı türkle evlenmiyor tipsiz türkle evleniyor

• Zevk meselesi tipi odur kızların benim begendigimi başkası beğenmeye bilir normal bu durum

• Bilemiyorum onlara sor

0|0
    0|0
  • Zengindir

0|0
    0|0
    • ne zengini ya otelde garson olarak çalışıyor ne evi ne arabası var

• onlar rus kezosudur. Dısardakiler her zaman daha cekici gelir garsonlarda fırlamadır ağızları laf yapıyodur bide o kızlar türkiyede kalmak icin evleniyolar yani formaliteden

Erkekler Ne Diyor 10

• Bu soruları soracağına tarih oku. bol bol. Çarlık rusya yıkıldı. Kızıl ordu beyaz ordu iç savas oldu bu da yetmezmiş gibi 2. dunya savası cıktı. türkiyenin 10 katı kadar erkek öldü bu savaşlarda... butun ısler kadınlara kaldı orda tarla hastane pastane hatta inşaat... Bir erkege 10 kız dusuyordu hala daha oyle neredeyse. düşünsene ordakı erkekler hıc bır zaman bır kıza deger vermezler.. peki türkiye? Kezbanlardan sıkılan erkekler tapan erkekler ruslar ıcın cok cekıcı. dusunsene lan kendılerıne tapan bir erkek buluyorlar. Bundan muhtesem bırsey var mı onlar ıcın?

0|0
    0|0
    • 1 erkeğe 10 kızmı düşüyor en erken uçak bileti kaçta hemen yer ayırtayım

• Vay be ilginçmiş :D

• @Beyonceewewo keşke rusyada olsam

• her şey fizik değildir bir şunu öğrenemediniz gitti

0|0
    0|0
  • Alanya-Okurcalar'da hediyelik-oyuncak yerimiz var. Elemanlarımız tipsiz bile olsa rusça biliyorlar ve laf yapıyor ağızları. Rus erkekler sürekli içip sızdıkları için tatilde başı boş olan bayanları bu arkadaşlar (tabir-i caiz ise) götürüyor. Dolayısıyla bunlar böyle devam ediyor. Rus bayanlar sahiplenmeyi severler.

0|0
    0|0
  • benim fikrim söyle. ruslar genelde otelde calisan garsonlarla falan fingirdeslikleri icin o iliski bazen ciddiye dönüyor ve evleniyorlar. haliyle garsonlarda büyük cogunlukla öyle oluyorlar.

0|0
    0|0
    • hah aynen öğle rusla evlenen türklerin büyük çoğunluğu garson

• Trakyalıyamı anlatıyosun :D

• @Beyonceewewo trakyali olsan bile onlar seni gecer beya :D acayip icer durular

• Sanki rus karilarinin alayi fistik 😅

0|0
    0|0
  • bu ne rus muş ya

0|0
    0|0
  • Sırf rusyadan kaçmak için

0|0
    0|0
  • Çünkü bizimkilerde sahiplenme duygusu var onlarin erkeklerinde bu yok ve Rus kızlarında ego yok

0|0
    0|0
  • Sanane lan

0|0
    0|0
  • 1 athirzisi kime denir 2 kime gore tipsiz kivanc tatlitugmu?

0|0
    0|0
    • athırzisi tipsiz insanlara denir

Yükleniyor...