Haftada birden fazla kitap bitiren var mı?

Bir dönem çok kitap okurdum. Ama şimdi o kadar değil.

0|0
4|20

En İyi Erkek Görüşü

• Okusam biter de sürükleyecek bir kitap yok ki 😌

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• Hafta içi okuyorum sadece ve iki kitap bitirmeye çalışıyorum. Daha doğrusu okumayı çok sevdiğim için sürekli okuyorum ve nasıl bittiklerini bile anlamıyorum:)

1|0
    0|0
  • Eskiden 2 güne 1 kitaptı

1|0
    0|0
  • Ben 👍

1|0
    0|0
  • O kadar boş vaktim olmuyor ancak uzun otobüs yolculuklarında bir kitap bitiriyorum

1|0
    0|0
  • Okuduğum da bitiriyorum bir hafta çok bile geliyor okumadigim dönem de hiç okumuyorum

1|0
    0|0
  • Ben. Çok fazla okuyorum.

1|0
    0|0
  • 2 var.

1|0
    0|0
  • bir gece bitirdigimi hatırlıyorum saran kitabı
    şimdi pek vaktim olmuyor ya da okumak istemiyorum

0|0
    0|0
  • 7-8 saatte yavaş yavaş 500 sayfalık bir romanı bitiriyorum :D ama romanlar hızlı bittiği için pek fazla okumuyorum daha çok araştırma tarih, fizik, psikoloji vs :D onları hazmederek okumak gerekiyo :D aynı anda 5-6 kitap okuyorum o sayede :D daha iyi oluyo

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • ben kitap okumam

0|0
    0|0
  • Haftada 5-6 kitap. Öylesine bağlanmıştım ki öylesine bir düzenim vardı ki yemek yerken tabağa bakmazdım :) sınavlarımdan sonra tekrar bu şekilde devam edecem :)

0|0
    0|0
  • bir keresinde yeğenimin 3 kiştabı vardı 20 dk da bitirmiştim hikaye kitabı sayılıyormu :D

0|0
    0|0
  • son aylarda ayda 4 kitap..

0|0
    0|0
  • ben. En sevdiğim kitap aylak adamdır 27 kez okudum. yalan değil dene gör. Ben ''C'' yim.

0|0
    0|0
  • Ancak ayda 1 tane bitirebiliyorum

0|0
    0|0
  • Türkiyeden bahsediyorsun sanırım=)

0|0
    0|0
  • e kitap sayesinde bitiriyorum

0|0
    0|0
  • ortaokulda bir gunde 400 sayfa okurdum baslayınca .. buyudukce hevesim kaçtı telefonlar facebook sınavların derslerin yogunlugu kitap aşkım bitti. şimdi parayla alıp kenara depoluyorum okurum birgun

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hafta mı 2 gecede bitirdiğim 690 sayfalık kitaplarım oldu

1|0
    0|0
  • Bazen günde bir kitap bitiriyorum

1|0
    0|0
  • Bu aralar olmuyo ya

0|0
    0|0