Tarihteki En Büyük Acımasız ve En Sevmediğiniz Lider Hangisi?

Daha çok acımasız ve barbarlıklarıyla ünlü liderler varda genel olarak çoğu insan bilmediği için bu şıkları koydum. Örneğin : II. Leopald, Idi Amin, Mao Zedong gibi...

• Adolf Hitler
    44% (8)50% (7)47% (15)Oy Ver
  • Hasan Sabbah
    11% (2)7% (1)9% (3)Oy Ver
  • Cengiz Han
    6% (1)7% (1)6% (2)Oy Ver
  • Kazıklı Voyvodo
    17% (3)21% (3)19% (6)Oy Ver
  • Hülagü Han
    0% (0)7% (1)3% (1)Oy Ver
  • IV. İvan ( Korkunç İvan)
    22% (4)0% (0)12% (4)Oy Ver
  • Diğer (Belirtiniz )
    0% (0)8% (1)4% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

1|0
1|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• Hitler

0|1
    0|0
  • Lider olarak Hassan Sabbah

Kişi olarak kanlı Kontes (Elizabeth Bathory)

Bakire kızların kanlarıyla banyo yapıp beslenen bu kadın bu şekilde genç kalacağını sanıyordu. Yüzlerce kızı bu şekilde katletti.

0|1
    0|0
    • Evette dediğin doğruda o tarz kişileri insanlar pek tanımaz diye liderleri yazdım. Hassan Sabbah'la ilgili 2 kitap okudum farklı kaynaklardan ve Sünni ve bizim kesimin abarttıgının kanaatine vardım. Yaptıkları suikastlaar ve katliamlar halktan çok devlet büyüklerine buda savaşta normal birşey.

• Zaten halka saldırarak bir şey elde edemeyeceğinin kendisi de farkındaydı çok zeki bir adamdır Hasan Sabbah. Devlete faydalı olacak devlet büyüklerine zarar vererek onların yerine kendi geçmek veya kendi köpeklerini geçirtmek istemek kesinlikle daha büyük ve pis bir plan olmalı. Bu şekilde devleti tamamen bölmek ya da kendi emellerine alet etmek istemiştir.

• Evet müthiş bir zekaya sahip cidden.

• Kasımpaşalı Babel.

0|1
    0|0
  • Bence cengiz han

0|1
    0|0
  • Kazıklı Voyvodo (a)

0|1
    0|0
    • Dracula'nın yazarı da ondan esinlenerek yazıldığı iddia ediliyor. Öldürdügü Yeniçerlerin kanını şarap niyetine içiyiormuş vicdansız.

Yükleniyor...