İnsan nedir? İnsanlık ülkemizde mevcut mu?

Sizce insan nedir? Türkiye de insana verilen değer nedir? Bize yeterince değer veriliyor mu?

0|0
6|4

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• merhaba ben insanım.

0|0
    0|0
  • İnsanları hayvanlardan ayıran bence sorunları oturup konuşabilme gerekli çözümleri bulup duygularına hemen kapılmadan çözümü bulma.Ve bu Türkiye'de çok az denilecek boyutta.Tv lerden gazetelerden görülen sahneler okunan satırlar ne kadar hayvanca yaşandığnı göz önüne seriyor.Bunu yanında iyi gelişmeler de var.Hayvanca davrananlar yüzündenhayvanca duygularımıza kapııyoruz ne yazık ki.

0|0
    0|0
  • insan anlamı içinde çok değerli bir varlık yani sayfalarca yazılır roman olur daha tam insan yok o yüzden bilemiyorum

0|0
    0|0
  • verilmiyor..ne diriye ne ölüye saygımız kaldı.

0|0
    0|0
  • çoğu ülkeden biz iyiyiz en azından Amerika ve Avrupa,arap ülkelrini saymıyorum bile

0|0
    0|0
  • bi insanda duygu çeşitliliği varsa, bir ülkede de sayısız insan çeşidi var. en kötüsü insanları bu şekilde bloklaştırmak tek tip hale getirmek. arkada kalana 1000 tekme .

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• İnsan, özgür iradeye sahip, kendini üretebilen ve idare edebilen bir kahramandır...türkiyede yeni yeni insana değer verilmeye başlandı ama tam anlamıyla değil...

0|0
    0|0
  • Yeri geldiğinde bir canı kurtarmak için seferber olan yeri geldiğinde binlercesini katledebilen bir canlı türüdür..

0|0
    0|0
  • Dünyada Acaba Değer Veriliyormu?

0|0
    0|0
Yükleniyor...