Elektronık ve haberlesme muhendıslıgının gelecegı var mı?

elektronık ve haberlesme muhendıslıgı nasıl gelecegı var mı?sevgılım bu bolumu cok ıstıyor sızce nasıl?

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• telekominikasyon bölümü aynı şey oluyor bunla dimi. evet var. sağlam matematik öğrenmesi gerekecek onu diyeyim şimdiden. hayatları "fourier" oluyo bildiğim kadarıyla

0|0
    0|0
    • RF üzerine çok fazla saha var çalışacak

• pekı ıyımıdır bu bolum?maası ne kadardır?

• ar-ge üzerine çalışır. 3000 lira civarıyla başlar. Tübitak ta da çalışabilir.

Erkekler Ne Diyor 12

• O bölümün her zaman bir gelecegi var. Türkiyede de yurt dışında da.

0|0
    0|0
  • Teknoloji ile ilişkili her meslek iş görür. Fakat şu detayı unutmayalım. Hangi meslek olursa olsun çalışmak / doğru zamanda doğru yerde olmak önemlidir.

0|0
    0|0
  • işin içinde elektronik, haberleşme, ulaşım, teknoloji ve turizm geçen bütün bölümlerin geleceği vardır rahat ol. bizim üniversitede var bu bölüm ve süper iş olanakları varmış. tabi üniversitesine göre de değişir.

0|0
    0|0
  • geleceğin mesleği bence... haberleşme... teknoloji...hayatımız elektronikleşti.. her gün yeni yeni cihazlar keşfediliyor... haberleşme desen öğle...

0|0
    0|0
  • Şuanda yaptıgım iş benim ve devrim yaşanıyor telekominikasyon sektöründe yeni nesil haberleşme sistemlerine geçiyoruz.. Gelecegi çok iyi ve süper bir bölüm seçmiş diyebilirim.. tebrikler...

0|0
    0|0
  • itü de okuyup 3.5 la bitirirse aselsana garanti girer. turkiye de ar-ge az olduğu için savunma sanayi dışşında pek şansı yok.

0|0
    0|0
  • Süper bir meslek, çok istiyorsa gitsin işsiz kalmaz...

0|0
    0|0
  • iyidir iyi aselsana eleman lazım

0|0
    0|0
  • Cag elektronik devri olabilir

0|0
    0|0
  • elektrik elektronik gibi değil.

0|0
    0|0
  • Herkezin yapabileceği işler çok saçma.

0|0
    0|0
  • hmmm süper ama aç kalırsın ;))

0|0
    0|0
    • nasıl?ıyı degıl o halde

• hiç duymadım 24 yıldır ilk defa senden duyuyorum böyle bir meslek ya da bölüm :)))))))

Kızlar Ne Diyor 1

• O bölümdekiler artık yazılım sektörüne kayıyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...