3. Dehşet metal coverimizi dinlermisiniz?

Kayıtta bayağı ugraştık keza mixtede öyle şarkıda mastering yoktur. Alt yapıyıda bulduk mixledik yani vokaller tamamen bana aittir. Video kayıt yerine bu seferde kendi resimlerimden oluşan bir slayt hazırlamak istedim. Yine Osman abimin arenjeliğiyle ve katkısıyla güzel bir işe imza attık @OsiSlower53 umarım sizde beğenirsiniz. Buyrun Breaking Benjamin -Blow me away Vocal cover

• Başarılı olmuş
    A seç
  • Başarılı değil
    B seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
Bir bakarmısınız. Cover yaptık
Güncelleme

1|0
05

En İyi Erkek Görüşü

• Ben seni daha önce neden tanımamışım, başarılı. Sesin güzel ama İngilizce telaffuza ihtiyacın var, biraz pratik baba

0|1
    0|0
    • Çok güzel hatta. Maybeshewill dinledin mi hiç?

• Benim eski coverlarım hep telefon kayıdı He canlı telefon kayıtlarımda mevcut buyur bir bak
      www.kizlarsoruyor.com/.../q5037099-2-canli-rock-coverim-taze-taze-dinlermisiniz Ama artık mik ve ses kartı var kayıtları iyi bir şekilde alcam

• Senin ses çok iyi diyesim geliyor çünkü çıplak hali ile oldukça iyi, Burada bence seçim yapman gerekiyor. Ya bunu değerlendirmesini yolunu bulacaksın ya da kesfedilmeyi bekliceksin. Ikisinin De hoş yanları var. drive.google.com/.../view?usp=drivesdk
      Bu da amatör ce mi amatör üç farklı bestem, bir piyano olaydı da calaydim, sevinirdim. Gariban ben yirmi yıllık Yamaha org la yaptım. Üstelik piyanoyu sevmezken seviverdim

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 4

• bu daha başlangıç kardeşim ben bir şey yaptım saymıyorum yapacaklarımızın yanında.. basit bir kaç mix. gönlün olsun beğndiysen mesele yok. dahaa mix ne masteringler atacağım.. bunları birşey değil:)

0|1
    0|0
  • Sitenin en buyuk metal muzik sevdalisi uyesi olarak yorumum şu coverliycak baska sarki mi yoktu amk*

0|0
    0|0
    • Gereksiz eleştiri gizli hayranlıktır. Buyur yapabiliyorsan senide görelim
      https://www.youtube.com/watch?v=c1dN-gNsCLM

• Gece gece ağzımı bozdurma benim 2 le şurdan zaten yorumunda kalkıcak. Fanboy veled

• @Iwillwishfordying
      Marilyn Manson'ın düşük puan alması üzdü, evet albüme puan verilmiş olabilir ama şarkıları cidden oldukça güzel albümün fakat en güzel olan tarafı Marilyn Manson ruhu taşıması

• 0|0
    0|0
  • kulağım kanadı

0|0
    0|0
Yükleniyor...