Khaled hosseini 💗?

Sizce yazar olarak üstüne bir yazar var mı varsa kimdir ve khaledin en muhteşem dediginiz kitabı hangisi sizce ben bin muhteşem ve uçurtma avcısı okuma fırsatım oldu simdilik sizce hangi kitabı daha iyi?

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Aradığınız tam olarak bu sitede !
    m.kitapyurdu.com/.../authordetail&author_id=42211

1|0
    0|0
    • Ben fikir paylaşımı istemiştim ama khaled hosseini hakkında bilgi değil daha çok tutulan kitabı hakkında fikir almak istedim

• Bir kere kitap okuyor bir durumda olduğunu zannetmiyorum turk diye ayrıcalık yapmıyorum ben hepsini okuyorum ama "Halid Husseyin" (okunuşu şeklinde yazdım belki o zeka seviyen bunu bilmedigimi dusunuyordur) dili işlevi ve bana hitap eden bir tarafı ağır basıyor afgan yazarı ve mükemmel bir anlatıcılığa sahip turk yazar okudum ama çoğu Türk yazarının vıcık vıcık basının sonunun ne olduğu belli olmayan aşk romanlarından etkili kitaplar yazdığı zeki insanların anlayabileceği türden

• Senden açıklama isteyen oldu mu? Sanmıyorum, benim kitap okuyup ya da okumadigimi bilemezsin, zekaya gelince küçücük beyninle beni alt edeceğini saniyorsan aldaniyorsun, her ne okursan oku , okuduklarin sana bisey kazandirmamis gorunuse gore, Anlama kabiliyeti hayvanlarda ve insanlarda var olan bisey, söylediklerim anlaşılır gelmiyorsa, grubu nu değiştir... Konu kapanmıştır,

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

• Ucurtma avcisi.

1|0
    0|0
  • Kite Runner'la tanindi, en basarili buldugum romani da o... Herman Hesse'nin Narsist ve Goldmund'unu da oku eger Kite Runner'daki anlatim dilini sevdinse... Ama, Kemal Tahir'i de iskalama Devlet Ana Turkcede yazilmis en guzel, derinligi olan romanlardan biridir...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bin muhteşem güneş daha iyi geldi bana

1|0
    0|0
  • Aamir Maalouf'ta iyidir.

1|0
    0|0
    • Yazıları kimin diline benzer yazar olrak konu nelerdir yani genellikle

• Khaled Hosseini ile İskender Pala karışımı ama daha farklı bir tarzı var sıkılmazsın yani Semerkant ve Afrikalı Leo oku sürükleyiciler.

• Teşekkürler aklımda olcak 😘

Yükleniyor...