Cok aklıma takıldı bazen fala inanırım cok îyi bakan olursa

Arkadaslar falan inan ve fal baktırıp cıkanlar var mı aranızda acaba

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Bir arkadaşımın arkadaşı önceden fal bakıyormuş kafelerde falan sonradan bırakmış. Bir gün sohbet konusu olunca bana da bakmıştı yaklaşık 3 yıl önce. Tahmin ve sallama ile olmayacak şeyler 2 yıl sonrasında bile tuttu..

1|0
    0|0
  • bugune kadar hiç inanmazdım öyle şeylere ta ki geçen haftasonu bir arkadaşım beni bir eve götürene kadar... kadın eve girer girmez öyle şeyler söyledi ki sonra çıkarttı kartları falan hiçkimsenin bilmediği şeyleri söyledi çok şaşırdım geçmşi bildi ama geleceğe inanmadım pek..:)

1|0
    0|0
    • Wow inanırım benimde bir adam girdi ıstar etti gelir gelmez falına bakcam ha bakcam iyi dedim bak adam geleceği b�ldi cıktı

• Ya ama inanın salsada tutmaz ki adam tam baktı yani :) hepsi cıktı hani 1 cıksa derim sallamıs ama

• doğrudur...

• İnanmam ve baktırmam.

1|0
    0|0
  • Zaman öyle bir zaman ki , çaresiz kalıyoruz bazı şeyler karşısında. Dolayısıyla fal vs. gbi şeylere inanmak istiyoruz :) olay bu

1|0
    0|0
    • Bazen cıkıyo ama :)

• Yok ya o adama ünlüler geliymus baktırdım ben valla korktum içeri girdi diyo senin falına bakmam laxım bide suya baktı ben iyice tırstım acıkcası

• ne diyim o zaman :D fala inanmaya devam :)

• Falında ben çıkarsam inan çıkmazsam inanma.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• fala inanma falsizda kalma

1|0
    0|0
  • arkadaşımda bakar benim için fe sende bir iışık yok der :(

1|0
    0|0
  • Tarot baktırmaya gitmiştim.. Daha masaya bile oturmadan falcı bana "o senden küçük olan adam için bana geldiysen, hiç boşuna umutlanma ayrılacaksınız" demişti. uyuz oldum

1|0
    0|0
  • istanbulda yaşıyorsan Taksıme git fena fal bakan yerler var :))

1|0
    0|0
Yükleniyor...