Bizim bilmediğim sizin bildiğiniz bir şey ne olabilir?

Böyle de herşeyi biliyormuş havasına girdik sanki ama gece gece cidden bunu merak ettik @snowww ile cevaplarınızı bekliyoruz :) Bana bilmediğim bir şey söyle kartanesi ;)

Güncellemeler:
snowww a da bilmediği bir şey öğrettiğimize göre dağılabiliriz kapatıyorum dükkanı :D

1|2
7|17

En İyi Erkek Görüşü

• Bu senin için sevgili @britomartis
    Dünya’daki her panda Çin’e aittir. Çin pandaları diğer ülkelere kiralar.

@snowwwa söyleyeceğim tek şey HELLO.
    İlk defa 1800'li yıllarda ortaya çıkan bu kelimenin kökeni halo, hola, holla sayılabilir.

Ayrıca sitemizdeki diğer insanlara da şunu söylyorum ;
    Doğada doğumu erkeğin yaptığı yegane hayvan denizatıdır.

1|0
    0|0
    • off doktor sen yatmadı mıydın ya :D seni düşünerek sormamıştık biz bu soruyu :D tamam gençler dağılın birinci belli :D bu arada bütün pandaların çine ait olduğunu biliyorum ve doğada doğum yapan tek erkeğin denizatı olduğunu da :D ama ikinci dediğini bilmiyordum zaten bana dememişsin onu da hadi ben yırttım kar tanesi :D

• EİC seçimin için teşekkür Hacı Panda Anne :)

• Rica ederim doktor :D

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• Domates yerken hemen ısırma suları üzerine akabilir dilimle ye
    ben her seferinde bilmeme ragmen öyle elma gibi yiyorum domates oluyor her yer :))
    Snoww kardeşime gelirsek..
    geceler güzeldir ama sevdiginle birlikte olunca geceler daha özeldir diyorum

ve gidiyorum

2|1
    0|0
  • Radyo yayınında bir ara söylemiştim dinleyenler hatirlayacaktır, ama KS'canlar da öğrensinler diye yineliyorum,

Dünyadaki en hizli ilişkiye giren hayvan "Tavşan"dır.
    Bu yüzden PlayBoy logosunda Tavşan kulanmaktadır. 8)

Bu hep @snowww un benimle ilgili "zürafa sokak" espirisinden kalma üzerime yapıştı :D

Bu arada @DoctorGraham canı tatlı çekmiş, ama helva :P yoksa ben ona "kerhane tatlısı" yedircektim da :P
    http://i.hizliresim.com/L3Pgmz.jpg

1|0
    0|0
  • Türkiyede olası bir savaş halinde çoğu şehirde bulunan illegal cephaneler. Ve bunların çoğu çapraz sistemle korunuyor. Şöyle ki bu şehirdeki cephaneyi sadece 30 kişi biliyor. Olası bir durumda salt çoğunlukla o cephane açılabiliyor. 16 kişinin orada bulunması gerekiyor. parmak izi yetiyor... 16 kişi asker değil. statüsü ne olursa olsun farketmiyor. Örgütsel bir yapıya giriyorlar. Hepsi alanında başkan komutan adı herne haltsa öyle oluyor ve gruplaşmaları sağlıyorlar. Bu sistemin kaynağı atatürk ve arkadaşları.. Bunlardan herşehirde var. ve hepsi yıllarca yetiştirilmiş strateji eğitimi almış insanlar. Bireysel strateji savaş stratejisi toplum stratejisi vs vs.

1|0
    0|0
  • Benim son sevgilimin adı d ile başlıyordu mod olmak istiyorum herkes biliyor yarın masterim birde

1|0
    0|0
  • " herşeyi " --- > " her şeyi " diye yazılıyor.

1|0
    0|0
  • Mixlr ne boş işmiş öyle. :D :D Bak bunu bilmiyordun :D
    Bu snow bizim snow mu? 😂

1|0
    0|0
    • hayır bunu biliyorum :D evet bu snow o snow :D

• snoww gidince doktor yataklara düştü :D

• Yataklara düştüm
      yataklardan düştüm.
      Yerlerde yuvarlandım.
      Son bi' kez helva yiyebilmek umuduyla geldim.

https://www.youtube.com/watch?v=BnjpiYQvLJ0

• önce ne bildiğini tartmalı insan ne bilmediğini değil ve sonuç olarak diyorumki : bilmediklerimi altıma koysanız başım göğe ererdi

1|0
    0|0
  • çok şey vardır nereden başlayacağımı bilemem.

1|0
    0|0
    • bir kaç tane söyle duruma göre bakarız :)

• bunları biyoloji dersinde öğrenmiştik :)

• -eski zamanlarda cerrahlar doktor sayılmazken diş hekimleri üst düzey doktor sayılıyor hatta cerrahi işlemleri berberler yapıyor.
      -sterilizasyon fikrini ortaya atan kişi yıllarca dalga konusu oluyor günümüze geldiğimizde onun adına ağız için dezenfektanı olan listerine piyasaya sürülüyor adamın adı lister
      -einstein ırkçının teki atom bombası ondan izinsiz yapılmıyor düşmanlarının üzerinde kullanılacağını bildiği için yapılmasına izin veriyor.

• Farklı bir boyutun zaman kavramı nasıl olabilir sizce? Alın size soru :D

1|0
    0|0
    • paralel evrenlerden mi bahsediyorsun :)

• Ne bulucağını merak ediyorum yaz muhakkak ;)

• tamamdır :) bulamazsam da yazarım :)

• Hz google a sorsaydik ya guzelim niye buraya sordun? :D

1|0
    0|0
  • 51. bölgedeki deneyler.

1|0
    0|0
  • sizin bilmediğiniz benim bildiğim şey :l benim bildiğim :l benim :l allah allah :l

1|0
    0|0
  • İnsan kendini bilsin yeter

1|0
    0|0
  • kadavraların da işi bittikten sonra cenaze namazı kılınıyormuş :0

1|0
    0|0
    • bu bilgi için hemen @DoctorGraham a bağlanıyoruz doğru mudun :O

• doktora şu an ulaşamıyoruz neyse sonra tekrar deneriz :D

• doğru o kadavranın süresi dolduktan sonra defin işlemleri tam olarak yapılıyor 1. sınıfta anatomi hocam söylemişti bana.

• sırt üstü yatan erkeğin horlamasının sebebi, o pozisyonda yatarken hayalarının makat deliğini kapatıyor olmasıdır.

0|0
    0|0
  • hayat

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...