Gülmeye aşırı ihtiyacım var. Gülmekten kırılacağım bir film önerir misiniz kardeşinize?

Bazı şeyler hep üst üste geldi sinirim bozuk... Bana bir komedi önerir misiniz? Klasik hangover falan olmasın. Teşekkürler hepinize +1

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• Kardeş payı izle ben o tip şeyler izlemezdim ama gülmeye ihtiyacım olduğu zaman güldürdü sadece 1. sezon.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Salakça gelebilir sana ama, biz geçenlerde Frozen çizgi filmini, yaş ortalaması 35 olan 3 yetişkin olarak izledik ve feci güldük. Arada çok dramatik bölümleri de var ama gerçekten çok güzeldi. Animasyon seviyorsan bir şans vermeni öneririm.

Bir de hiç sinema sevmeyen biri olarak, 1 ay kadar önce çarşı pazar filmini izledim. Tipik türk sinemasında görülen, güldüremezsem küfüre abanayım hali yok. hatta küfür yerine uydurdukları sözlere ayrı bir gülüyorsun. minik minik ilerleyen, tatlı bir film olmuş o da.

0|1
    0|0
  • deliha :D çok gülmüştüm

0|1
    0|0
  • Bana masal anlatma filmini ilk sinemada seyrettiğimde gözlerimden yaşlar akmıştı ve karın kası ypamıştım. İkinciye aynı etkiyi yaratmadı üçüncüye de. Ya ilk seferinde gerçekten çok komikti ya da benim gerçekten gülmeye ihtiyacm vardı😅

0|1
    0|0
    • O film iyi gerçekten

• Ama adam sandlerin 2015 yapımı aile mi ne bir filmi vardı o eğlenceliydi tavsiye ederim bem keyif almıştım en azından 😛

• Teşekkür ederim fikirlerin için :)

• Dizi öneren the bigbang theory izle çok komik 😊

0|1
    0|0
  • Sitcom izle. Mesela friends ve ya himym

0|1
    0|0
  • Şefkat yerimdar

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Jim Carrey Yalanci filmi.
    Jack Nicholson guguk kusu filmi.

0|1
    0|0
  • Animasyonlar genelde komik oluyor. Ice Age 5 çıkmış. Seyretmedim ama öneririm. Ya da sınırlarım yok diyorsan "recep ivedik-4"

0|1
    0|0
Yükleniyor...