Kapat

Yabancı kitabı severler sizce Francisco Lachowski Ediz Çağıran olsa nasıl olur? Hangi fotoğrafta daha çok benzemiş?

Bence ikisinde de benziyor daha doğrusu benim hayalimdeki Ediz Çağıran işte tam da bu :) Kitabı bilmeyenler olabilir. Yabancı bir watpadd hikayesi. Watpadd de en çok okunan hikayelerden biri ve bence ordaki hikayelerden 10 bin kat daha güzel daha akıcı daha okunası ve daha edebi:) birkaç ay önce kitap oldu bence kaçırmayın hemen alın ve sizde bir Ediz Çağıran aşığı olun :) Yabancı kitabı severler sizce Francisco Lachowski Ediz Çağıran olsa nasıl olur? Hangi fotoğrafta daha çok benzemiş?
Bu adam bir harikaa :)

• A
    A seç
  • B
    B seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

1|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

• Sadece başını okudum ve sıkıldım devam etmedim ama çok hayranı var kitabın daha doğrusu Ediz'in :D

1|0
    0|0
    • Keşke devam edebilseydin bence sevebilirdin aslında olay akışı bana göre akıcıydı belki başı biraz anlaşılmaz sıkıcı gelebilir ama devamında olaylar olaylar :) Hele Edizz :) okumuş olsaydın deli gibi yorumlaşırdık şimdi :p

• @_Asya_1 Ben sadece 10 sayfa kadar okudum ama beğenmediğim için bıraktım.
      Baya hayranları çok ve kitap için iyi diyorlar.
      www.kitapyurdu.com/.../392085.html&filter_name=yabanc%C4%B1
      Burdan yorumlara bakabilirsin.

• Çok teşekkürler :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Kızlar Ne Diyor 4

• Az önce kelepçeyi bitirdim 😌😌
    Bence toni mahfud tam bir Ediz Çağıran
    s-media-cache-ak0.pinimg.com/.../...e6027c78b3.jpg

0|0
    0|0
    • Nee kelepçe miii en sevdiğim bölümlerden biri :p aslında bu çocukta benziyor gibi ama ben Francisco da takılı kaldım hele sigarayla olan bütün fotoğrafları tam Ediz nerdeyse :)

• Beklerken canımız çıktı zatenn :) Ediz için değer :p

• Değer tabiki 😌😂

• francisco ediz olmak için fazla bebekimsi :D

1|0
    0|0
  • Francisco artık nerdeyse her kitapta var şu anki ediz iyi bence

1|0
    0|0
  • İlk foto

0|0
    0|0
Yükleniyor...