Yabancı kitabı severler sizce Francisco Lachowski Ediz Çağıran olsa nasıl olur? Hangi fotoğrafta daha çok benzemiş?

Bence ikisinde de benziyor daha doğrusu benim hayalimdeki Ediz Çağıran işte tam da bu :) Kitabı bilmeyenler olabilir. Yabancı bir watpadd hikayesi. Watpadd de en çok okunan hikayelerden biri ve bence ordaki hikayelerden 10 bin kat daha güzel daha akıcı daha okunası ve daha edebi:) birkaç ay önce kitap oldu bence kaçırmayın hemen alın ve sizde bir Ediz Çağıran aşığı olun :) Yabancı kitabı severler sizce Francisco Lachowski Ediz Çağıran olsa nasıl olur? Hangi fotoğrafta daha çok benzemiş?
Bu adam bir harikaa :)

• AYabancı kitabı severler sizce Francisco Lachowski Ediz Çağıran olsa nasıl olur? Hangi fotoğrafta daha çok benzemiş?
    77% (10)67% (4)74% (14)Oy Ver
  • BYabancı kitabı severler sizce Francisco Lachowski Ediz Çağıran olsa nasıl olur? Hangi fotoğrafta daha çok benzemiş?
    23% (3)33% (2)26% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

1|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

• Sadece başını okudum ve sıkıldım devam etmedim ama çok hayranı var kitabın daha doğrusu Ediz'in :D

1|0
    0|0
    • Keşke devam edebilseydin bence sevebilirdin aslında olay akışı bana göre akıcıydı belki başı biraz anlaşılmaz sıkıcı gelebilir ama devamında olaylar olaylar :) Hele Edizz :) okumuş olsaydın deli gibi yorumlaşırdık şimdi :p

• @_Asya_1 Ben sadece 10 sayfa kadar okudum ama beğenmediğim için bıraktım.
      Baya hayranları çok ve kitap için iyi diyorlar.
      www.kitapyurdu.com/.../392085.html&filter_name=yabanc%C4%B1
      Burdan yorumlara bakabilirsin.

• Çok teşekkürler :)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 4

• Az önce kelepçeyi bitirdim 😌😌
    Bence toni mahfud tam bir Ediz Çağıran
    s-media-cache-ak0.pinimg.com/.../...e6027c78b3.jpg

0|0
    0|0
    • Nee kelepçe miii en sevdiğim bölümlerden biri :p aslında bu çocukta benziyor gibi ama ben Francisco da takılı kaldım hele sigarayla olan bütün fotoğrafları tam Ediz nerdeyse :)

• Beklerken canımız çıktı zatenn :) Ediz için değer :p

• Değer tabiki 😌😂

• francisco ediz olmak için fazla bebekimsi :D

1|0
    0|0
  • Francisco artık nerdeyse her kitapta var şu anki ediz iyi bence

1|0
    0|0
  • İlk foto

0|0
    0|0
Yükleniyor...