Sümeyye erdoganin dügünü hakkinda ne düsünüyorsunuz?

ben sahsimca onca sehit varken bu dugununn ustelik böyle sah sahli bir sekilde yapilmasini kiniyorum bizlerden aldiklar vergilerle kendilerine saray dugunu gibi dugun yapiyorlar , sehitler onlarin evlatlari kimim umrunda yeterki cumhurbaskinin ve ailesinin cani saolsun dimi , gereksiz bir dugun yuzunden butun gun trafigi maruz kalan insanlarda cabasi ,?

0|2
10|15

En İyi Erkek Görüşü

• Üstelik trafiģi kapattılar konvoy icin

1|0
    0|0
    • sorma yolda rezil olmus insanlar trafik yuzundne

• davutoglu indi bu damadinida basbakan yapar oldu bitti , acaba emine hatunu icin ne mevki dusunuyor merak icerisindeyim :D

• Kadın kısmı evde oturur 😁😁
      O sebepten

En İyi Kız Görüşü

• Ben koyu bir RTE karşıtıyım. Hayatımın hiçbir döneminde de AKP ye oy vermedim ama söz konusu düğün olunca çok yadırgamıyorum.
    En nihayetinde evlenen genç bir çift var. Bu dünyada her gün binlerce kötülük yapılıyor. Evlenen kişilerde senin benim gibi doğrudan bu olayların çözümüne taraf olmayan kişiler.

Yolların kapatılması konusuna gelince o da RTE nin makamının gereği. Bu önlemler alınmasaydı teröristlere açık hedef olacaklardı. Kim ve ne olursa olsun bir devletin en başında ki kişinin ve ailesinin teröristlere açık hedef olması savunulamaz.

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Ay olurmuuu hiç peygamber in kızı kaç kere evleniyor kelle hergün var zaten

1|1
    0|0
    • halkin cani cehenneme nerde ne bomba patlamis kimin anasi kizi oglu babasi ölmüs veya dagda gencecik delikanlirimiz sehit düsmüs kimin umrunda erdogan sahi zadelerin cani saolsun biz neyiz onlarin gozunde maas almaliri icin vergi ödeyen varliktan baska , insan demiyorum cunku bizleri insanda saymiyorlar , suriyeye dönmesse bu ülke sasarim , arap ülkelerindeki gib sehri soyup amerikaya yerleseckeler ve tabii ardlarinda bir savas enkaz birakarak..

• Bide mal mal yorum yapmışlar altı üstü nikah diye nikahı böyleyse düğünü görmek istemem.

• aynne öyle savunmalarida bu yok dugun degil nikah yok gelinligi sade yok ciragan sarayi yerinde daha mutavazi bir mekanda allahim ya gülüyorum harbi cok güldürüyorlar

• Kul hakki yiyorlar kul. Devlet yonetmek o kadar kolay is degil. Musluman adamsin herseyi dusunmelisin. Beceremiyorsan o koltuga oturmayacaksin. Hakkimi yiyenlere hakkimi helal etmiyorum.

1|1
    0|0
  • Onlar o kadar kanıksamış ki şehit gelmesini normal bir durum olarak görüyorlar.

1|0
    0|0
  • fuatavni ‏@fuatavni_f 13 May
    20. Düğün öncesi ve esnasında gelecek hediyeler konusunda hesaplama yaptılar. Yaklaşık 800 milyonluk para ve takı bekliyorlar.

1|0
    0|0
  • hakkımı helal etmiyorum varsa o kadar

1|1
    0|0
  • bu gece gerdek gecesi panpa :D

2|0
    0|0
  • olurmu onlar şehit değil kelle bir kere ayrıca adam koşkoca 23 Nisan kutlamalarını iptal etti şehit var diye düğünüdemi iptal etsin sizde mantıklı olun biraz gelecek bir gün gelecek ve ellerinde kelepçeyle hakim karşısında görecez bu adamı

0|0
    0|0
  • ''!!! NASIL DÜĞÜN YAPALICAĞINI BİZDEN ÖĞRENECEK DEĞİLLL...
    diye bir sürü koyunu var o çobanın
    söylenecek çok ama anlayacak yok nefesimizi heba etmeyelim boşa
    ama bir şehitlerle alakalı bir farkındalık için sosyal mercide kimseye hakaret etmeden bu konuyu kamuoyuna taşıyacak bir oluşum bir hareket lazım

0|0
    0|0
  • Düğün değil ya nikah

0|0
    0|0
    • bravo cok önemli bir detaydi

• ayne hadi canim hadi engellemeden edebinle git diycemde o da varsa tabi

• Senin dugun falan yapma tamammi o kizinda haki o damadin da haki o ailelerinde haki babasi cumhurbaskani e normal yani tedbirlerin alinmasi birak cumhurbaskanin o kadar davetli katildi hepside ust duzey yani gayet normal

0|0
    0|0
  • heh bahane arıyordunuz zaten bahanenizde oldu tamamdır

0|0
    0|0
  • Sadece Kur'an-ı Kerim okundu.
    Çalgılı çengili bişey yok yani.

Hee ayrıca siz napıyorsunuz, 7/24 yasta mısınız?
    Aziz şehitleri böyle şeylere alet etmekten vazgeçin..

4|0
    0|0
    • tam nerde kalmisti bunlar diyordum geldi bitanesi

• Tarkanın düğününe bakmadim, magazin seyretmiyorum. Elhamdülillah namazında abdestimdeyim bir gün kuran okumasam o günü kendime zehir ediyorum lütfen bu konuda bilip bilmeden konuşma Allah hepimizin yardımcısı olsun hayırlı geceler.

• @Soracik o saydıklarını bana yapmıyorsun, üzerine farz olduğu için yapmak zorundasın zaten. Burda söyleyip de riyakarlık yapma. Amacın belli senin.

Kur'an okundu sadece diyorum, ama bu zamanda olur mu diyorsun yahu..

• Artik bu úlke afrika gibi olmaya mahkum. Ve galiba sonumuz afrika gibi olacak.

1|0
    0|0
  • Amannn kim takar

1|0
    0|0
    • öyle deme takmaya takmaya bu haldeyiz

• Bak tek derdim bir gün bu adamın karşısına çıkıp kişisel cikarlarin için bu kadar anneyi eşi aglattin çocukları Oksuz yetim bıraktın bunlar olurken üstüne üstlük düğün yaptın oğlunu gönder oğlum askere oğlunu senin için şehit olacak mı görelim yoksa neyse boşver 😡😡😡😡😡

Kızlar Ne Diyor 9

• Geçen sene evleneceği gün şehit verdik diye o kadar masraf yaptığı düğününü erteleyen buse terim, bu yıl yine aynı şekilde gösterişten uzak bir şekilde evlenen Tarkan varken bu ülkenin Cumhurbaşkanına ve diğer devlet Erkanına yakışmayacak bir hareket. Onlar gönül eyleme peşinde milletin canı yanarken. Bir kez daha nefret ettim destekleyenden. Resmen kendi kardeşi, anası babası öldüğünde olsun kardeşim siz düğüne gidin diyecek insanlar gibi bir tuhaflar. Anlayamıyorum gerçekten

1|2
    0|0
    • katiliyorum sana tarkan buse terim demek bunlarin icinde bir nebzede olsa insanlik vardi bunlarda oda yok

• Daha dün şehit haberi vardı bugün haberde sümeyyenin gelinliği çok sadeymiş bilmem neymiş sinirim bozuldu insan utanır be yemin ediyorum bombayı ortalarına koyup patlatacaksın hiç acımam.

1|2
    0|0
  • Tamamen gündem değiştirme olarak görüyorum bu kadar şatafat lüzumsuz ayrıca zamanlama da çok yanlış.
    Diriye saygıları yok ki ölüye olsun :/

1|2
    0|0
    • cok haklisi aynne bnde böyle düsünüyorum

• Doğru. Tam bir Erdoğanci olmama rağmen benimde bu durum canımı sıktı. Şehitler, canı yamanlar varken abartılı bir düğün yapıldı trafik kapandı bir ton sıkıntı. Ama ne desekde nafile

1|1
    0|0
  • Buyuk saygısızlik

1|1
    0|0
  • ilgilenmiyorum

0|0
    0|0
  • düşünmüyorum direk.

0|1
    0|0
  • Erdoganin tek derdi var o da ölene kadar ülkeyi sömürmek. Baki baškan olmak. Insanlar ölmus bomba patlamiš umrunda degil.
    Gecmis olsun Turkiye 😒

0|0
    0|0
  • Umrumda degil. Cok sey soylemek isterdim. Ancak soylemek bosuna. Olan oluyor. Buraya bizi getiren bu halkin %49. Aziz nesini sevgiyle aniyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...