Suudi arabistanlılar açık kadınla evlenir mi?

suudi arabistanlılar açık kadınla evlenir mi

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Evlenir ama yurtdışında

0|0
    0|0
  • Vahhabi kafirleri oldukları için evlenirler. Ehl-i Sünnet Müslüman düşmanı onlar.

0|0
    0|0
    • rica etsem biraz betimler misin hayırlı bir işe kalkışıyoruz ama onların görüşleri hakkında bir bilgimiz yok

• Kardeşim dini inançlarını soruyor isen. Vahhabi olurlar kendileri. Haşa Allah gökte oturmaktadır organları vs. vardır cisimdir diye iftira atarlar. Günah işleyenleri kafir sayarlar kanları helaldir derler salavat getiren şirk koşmuştur derler. Bir çok sapık inançları vardır Ehli Sünnet dışı. Tabi bütün halk öyle değil Sünni olanlar da var.

• sağolasın merak ettiklerimizde o saplantılı kurallarıydı söylediklerinden yola çıkarak iyi bir araştırma yapacağım

• Evlenirler tabi ki, belki anlayamıyorsunuz ama onlar "gerçek" müslümanlar işte.

0|0
    0|0
    • güzel bakış açısı.. yargıları olmayan müslümanlar

• Ben müslüman değilim. O şahıslar millete yok kafir yok gavur falan derler ama her haltı kendileri yerler aslında. Demek isteğim ise müslümanlık bu zaten, bazı tatlı su müslümanları onlar için gerçek müslüman değil falan diyorlar ama aslında kendileri değiller, onlar tam olarak gerçek müslüman. Neden sordunuz bilmiyorum ama, ön yargılı da deseniz bana, bence hiç bulaşmayın onlara.

• Uçkur meraklısı hepsi evlenmese bile vakit geçirirler

0|0
    0|0
    • bide kabenin olduğu yerde yaşıyorlar zinadan korkmuyorlar allah islah etsin ya

• Mezhep farkı bilmediklerini bilmiyorlar millete yanacaksın diyorlar dengesizler

• cayiz değil :D

0|0
    0|0
  • Evlenmiyorlar. Hepsi kapalı diye biliyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...