Arkadaşlar Nasıl bir Türkiye'de yaşamak isterseniz?

Arkadaşlar Türkiye'de nelerin değişmesini istersiniz? Ya da şöyle düşünün 10 sene ilerisinde nasıl bir Türkiye'de yaşamak istersiniz? Tek cümle yerine,biraz daha açıklayıcı paragraflar kurarsanız sevinirim,bununla ilgili kompozisyon yazacağım değişik fikirler de önemli.

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• T.C'si olan bir Türkiyede...

0|1
    1|1
    • Ona kimsenin gücü yetmez Elmalı turtam.

• inşallah maşallah diye diye vatan elden gidiyo kim dur dicek bu herife.

• Atatürk'ün güvendiği gençler olarak biz. Ne demiş M.Kemal:Ey Türk istikbalinin evl�dı! İşte, bu ahval ve şer�it içinde dahi, vazifen; Türk İstikl�l ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

Kızlar Ne Diyor 2

• öyle bir Türkiye olsun ki insanlar sadece ikiye ayrılsın. iyi ve kötü. satılmasın. örneğin: aselsanın belli bir yüzdesi(%49-51) israile verilmesin. bilim adamları geri çevrilmesin. üniversite okuyan açıkta kalmasın. iyi bir kalkınma projesine gidilsin. işssizlik olmasın. din bu kadar kullanılmasın.

0|1
    1|0
  • Herkesin birbirine daha kardeşce baktığı daha anlayışlı daha hoşgörülü bir Türkiye...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• İlk önce huzur içinde terörmüş sağcıymış solcuymuş kavgalarının olmadığı yeniden tek yumruk olup herkezin vatanını milletini sevip Türklüğüyle ve Müslümanlığıyla grur duyduğu bir ülke olmasını isterdim. Yeniden dünyanın en büyüğü olmak, mesela çocuk başına maaş işsizlik maaşı iş bulma sıkıntısı olmayan suç oranının düşük olduğu bir ülkede yaşamak isterdim.

0|1
    0|0
  • apaçi, hödük, varavara, it, uğursuz, saygısız, anlayışsız insanların bulunmadığı bir türkiye isterdim. hayaldi hayal olarak kalacak ne yazıkki

0|0
    0|0
  • Zenginler listesinin ilk sırasında kendimin olduğu bir Türkiye görmek istiyorum. Bu şekilde değişsin.

0|0
    0|0
  • yeni geldim durun bir olduğu gibi kabullendim..asdf

0|0
    0|0
Yükleniyor...