Aranızda Blues-Jazz-Rock dinleyen var mı? Mesela Ben Eric Clapton hastasıyım ya siz?

Türkiye'de kaliteli müzik zevki yok gerçi türkiye de hiç bir bok yok türkiye de lanet bir müzik zevki var ama yine de blues jazz eric clapton bb king gibi müzisyenleri dinleyen olduğunu düşünüyorum yanılıyor muyum?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Ya kesinlikle sana katılıyorum bende çok severim jazz müzik benim için cok ayrı😍 birde ben opera da cok severim ama sevene rastlayamadim daha😄

0|0
    0|0
    • Burası türkiye ne operası:D Bizde roman havası ankaranın bağları 10 yıldır aynı müzigi dinliyolar ve opera diyince banane iğrenç diyolar burası cahil ülkesi aptal beyinsiz ülkesi

• Hiç sevmem o Ankara havası yok bilmemne millette müzik kulağı yok maalesef yanlış yerde doğmuşuz 😄

• Türkiyede insanların müzik zevki berbat. Benim bu türk gelenekleri müzikleri psikolojimi bozuyor evet yanlış yerde doğmuşuz buraya ait degiliz

En İyi Erkek Görüşü

• Jazz Rock. Tanimiyorum

0|1
    0|0
    • Jazz rock değil k*ıcınızdan anlamayın bir şeyide. Jazz blues veya rock dinleyen var mı anlamında yazdım ne malsınız ya

• Rock güzel, metallica güzel değil begenmiyorum ben daha çok 70ler80ler blues dinliyorum metallica kafa ağrıtıyor gerçek müzik değil metallica

• ola bilir :D

Kızlar Ne Diyor 2

• Bob Dylan şarkılarını dinlerdim bir ara. Adam çok iyi ama.

Rock zaten en çok dinlediğim. Sonrasında Klasik gelir. Başka tarz dinlemiyorum.

0|0
    0|0
    • Afferin türbanlı kız şaşırttın beni. Keşke türbanlıların ve kapalıların hepsi böyle olsa

• Herkesin zevki farklı. Ama benim bir arkadaşım var o da kapalı, beraber hep AC-DC Guns N Roses falan dinler efkar yapar Chopin dinler ilhama geliriz yani ön yargılı olmamak gerek aslında. :)

• Yabancı dinlemiyorum, Türkçe de alternatif rock.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...