Hasan karacadağ'ın filmi Magi yi izleyip beğendinizmi?

Filme gittim ve salondaki herkes kötü diye çıktı tek ben kaldım sonuna kadar izledim 😂 siz beğendiniz mi

0|1
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• 3 kez gittim. Magi, kesinlikle türünün dünyada en iyisi. Sinema salonundan çıkarken "Bu filmi gerçekten biz mi yaptık?" dedirten, kaçırılmaması gereken bir başyapıt. Konu, senaryo, efekt ve kurgu olağanüstü. Başladığı saniyeden itibaren, son dakikasına kadar hiç bir yönden taviz vermeyen gerilimin tavan yaptığı, korkunun haddini aştığı ve bir o kadar da fantastik bir Hasan Karacadağ resitali. Ama malesef böyle bir başyapıta o seslendirmeler olmadı. Kulaklar yabancı dili, gözler altyazıyı aradı. Filmin bitişiyle birlikte, Hasan Karacadağ yazısını gördüğüm anda gözlerim doldu ve ayakta alkışladım. Artık Şeytan' dan daha korkutucu bir şey varsa o Hasan Karacadağ' dır.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Haberim dahi yok

0|0
    0|0
  • Eski sevgilimle gitmiştim şimdi ise ayrıldık :( filme gelirsek ehhh işte

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

• Konusu ne filmin

0|0
    0|0
    • Şimdi İstanbul'da İngilizce öğretmenliği yapan hamile kardeşi Marla'nın acil çağrısı üzerine apar topar New York'tan Türkiye'ye gelen gazeteci Olivia Watkins (Lucie Pohl) geldiği gün kardeşinin esrarengiz ölümüyle sarsılır. Sır dolu ölümü araştırmak Olivia'ya düşer. Türk korku sinemasının önde gelen ismi Hasan Karacadağ, bu filminde uluslararası çapta tanınmış oyuncularla çalıştı. Kenan Ece'nin yanısıra Stephen Baldwin ve Michael Madsen, filmin oyuncu kadrosunda bulunuyor. Film biraz karışık geldi bana 😂

Yükleniyor...