En son hangi kitabı aldınız veya hangi kitabı okudunuz?

ben EYVALLAH'ı aldım ama daha okuyamadım😊😊var mı kitap önerisi olanlar?

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• Kitaptaki kahramani sen olan bir kitap varsa onu almaya hazirim. :D

Serenadi cok sevmistim. Livanelinin kitabi. Tavsiye ederim. Cok kitap var okunmasi gereken. :)

0|0
    0|0
    • Evet çok kitap var ama zaman yok işte oldukça okumaya çalışıyorum😊Önerini merak ettim bakıcam bi😊Tşk

• Zengin olma yolunda ilerliyorum😊😊😊

• Desene kalbin define kadar gorkemli. Dusuncelerin berrak su kadar temiz. Kelimelerle dost olman bunlari beraberinde getirir. Fakir bir yurege zenginliginden cok sey katacaksin. ;)

Erkekler Ne Diyor 8

• Robert Louis Stevenson - Dr. Jekyll ve Bay Hyde

1|0
    0|0
  • Sevgilimin önerdiği bir kitabı almıştım geçenlerde ayrıldık henüz okumaya fırsatım olmadı daha doğrusu okumak istemiyorum

1|0
    0|0
  • 4 tane kitap aldım ülkücü şehit fırat yılmaz çakıroğlu anısına yazılmış Fırata destan, Ülkücülük tarihi , Abdullah Çatlıya yazılmış bir kitap reis çatlı ve son olrak Muhsin Yazıcıoğluna yazılmış bir kitap son ülkücüyü kim öldürdü üçünü okdum Şu an reis çatlıyı okuyorum

1|0
    0|0
  • karamazov kardeşler dostoyevski

1|0
    0|0
  • Erkekler Marstan Kadınlar Venüsten - John Gray şu anda okumakta olduğum kitap

1|0
    0|0
  • Pearl harbor'dan hiroşima'ya şu an okuduğum kitap.

1|0
    0|0
  • İstanbul hatırası - ahmet ümit

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 5

• Aylak Adam'ı aldım ama okumayı bıraktım bu ara, kafa izni yapıyorum :D
    Kürk Mantolu Madonna'yı tavsiye ederim :)

1|0
    0|0
  • En sonnn incir kuşlarını aldım galiba okuduğum halde kitaplığımda olmadığı için

1|0
    0|0
  • bilmem kitap alırım çok ama genelini okumam :D:D:

1|0
    0|0
  • "her şey seninle başlar" güzel kitap

1|0
    0|0
  • Dini kitap önerisi istiyorsan Allah de Ötesini bırak var belki de okumuşsundur bilmiyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...